Поради

Навіщо потрібна іноземна мова?

Навіщо вивчати іноземну мову? Очевидно, що причин багато, і якщо у вас виникло таке питання, то вам, напевно, хочеться отримати відповідь на питання: »навіщо потрібно вивчати іноземну мову». Для різних людей відповідь на це питання буває різною. Запитайте у 10 випадкових людей, що вивчають іноземну мову, навіщо вони це роблять, і швидше за все, ви почуєте 7 або 8 різних відповідей. Кожна відповідь справедлива, і вибір тієї чи іншої мови також аргументований. Неправильної відповіді на питання «Навіщо потрібна іноземна мова?» не існує, так само як не існує мови, якої не варто було б вивчати.

10-11-15-foto-600x372-1

Здатність людей до вивчення іноземної мови не обмежується економічним становищем країни, етнічним походженням людини, її національністю, статтю, расовою приналежністю, релігією, віком або оцінками, які він отримував (або отримує) в школі. Так як всі люди різні, то і здібності у кожного будуть свої. Кожен з нас в тій чи іншій мірі має здатність вивчити іноземну (нерідну) мову. Можливо, не всі ми збираємося стати великими лінгвістами або письменниками іноземною мовою, але у всіх у нас є можливість вивчити і спілкуватися і на ній у http://native-english.com.ua/.

Насправді, вивчення іноземної мови допомагає поліпшити пам’ять, математичні здібності, розвиває аналітичне мислення, сприяє розвитку критичного мислення і творчості. Крім того, вивчення іноземної мови сприяє тому, що людина починає краще розбиратися у рідній мові!

Мови не виникають з нізвідки, вони з’являються в процесі розвитку з інших мов і змінюються з часом. Багато з найбільш поширених мов споріднені між собою і мають схожий словниковий склад. Але таке трапляється і у випадках якщо мови не споріднені між собою. Наприклад, в українській мові, багато слів з інших мов. Вивчення іноземної мови не тільки розширює ваш кругозір, але й сприяє розвитку нового способу розуміння. Вивчивши одну мову, ви виявите, що кожна нова мова, буде даватися легше. При цьому з’являється розуміння того, що таке мова, для чого вона потрібна як вона працює. Інші мови – це інша інтерпретація подій і думок, інша картина світу.

Отже, для чого потрібна вам іноземна мова? Є ряд переваг в знанні додаткової іноземної мови. Але чи може іноземна мова принести користь особисто Вам? Думаємо так. Я впевнений, що якщо ви подивитеся навколо і оціните своє життя, ви побачите багато можливостей застосувати свої знання іноземної мови. Нас оточують люди, які говорять на іноземних мовах, не знаючи іноземної мови ми позбавляємося багатьох можливостей.

Можливо у вас є родичі в Німеччині, або ви збираєтеся в Китай. Ви завжди мріяли побувати в Італії чи плануєте провести відпустку в Аргентині? Ці причини цілком грунтовні для того, щоб почати вивчати іноземну мову. Вивчення іноземної мови для подорожі – одна з найбільш поширених причин. Сьогодні так багато можливостей для кожного відправитися в подорож!

Буває й таке, що іноземна мова вкрай потрібен тим людям, які будучи представниками різних країн вирішили пов’язати свою долю, одружившись. У цьому випадку мотивація до вивчення буде досить сильною. А Ви не шукаєте собі пару? Подумайте про те, скільки у вас з’явиться можливостей, і наскільки ви розширите своє коло спілкування, вивчивши хоча б одну іноземну мову.

Варто зауважити, що вивчення мови не зводиться лише до вивченню граматичних правил, лексики і фонетики. Іноземна мова потрібна також для розуміння іншої культури. Створення доброзичливого ставлення до людей, в культурному відношенні відрізняється від нас, можливо лише через вивчення їх рідної мови.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button