Ґаджети

Небанально про Айфон: 5 цікавих фактів про найпопулярніший смартфон

Напевно, кожен власник Айфона знає, що саме цей продукт приносить найбільше прибутку «купертинівцям». Ні для кого не секрет, що «ювілейний» мільярдний смартфон корпорація Apple продала ще у 2016 році. А чи існують такі факти, про які навіть не підозрюють власники «яблучних» мобільних телефонів? Звичайно, так! Виявляється, Айфонам є чим здивувати навіть найдосвідченіших користувачів.

Фотограф: Kaboompics .com

Товарний знак iPhone належав не Apple

Подумати тільки, якби не вдалий збіг обставин і високорозвинуті дипломатичні здібності представників Apple, улюблений смартфон міг би мати зовсім іншу (навіть важко уявити, яку саме) назву.

Річ у тому, що товарний знак iPhone у момент виходу першого смартфона належав американському виробникові телекомунікаційного обладнання Cisco. Уникнути масштабного скандалу двом компаніям вдалося завдяки домовленості про подальше співробітництво.

iPhone може «вижити» навіть після 60 днів перебування під водою

Мова йде про iPhone 11, який випадково продемонстрував рекордні показники захищеності. Як це сталося? Ліза Тройер, яка відпочивала у Дісней Ворлд з родиною, не втримала телефон в руках і він «приземлився» у місцеве озеро. Відразу після падіння Ліза розпрощалася з гаджетом, оскільки надії на те, що його знайдуть неушкодженим майже не було. Яким же було здивування жінки, коли через 60 днів їй зателефонували з центру розваг і запропонували забрати загублений телефон. Після тривалого «купання» мобільний пристрій продовжив функціонувати.

Замовити захищений Айфон 11 можна за посиланням . Втім, спеціально поміщати його у ємності з водою не варто, оскільки гарантія Apple не поширюється на випадки виходу телефона з ладу через контакти з рідиною.

Мільйон доларів за домен

Реєстрація домену iPhone.com у 2007 році пройшла не так гладко, як хотілося IT-спеціалістам Apple. Виявилося, що домен вже зайнятий. Фахівцям вдалося з’ясувати, що його власником є Майкл Ковач. Чоловік погодився поступитися доменним ім’ям в обмін на кругленьку суму. Так, офіційний розділ сайту Apple, присвячений смартфонам, обійшовся компанії в один мільйон американських доларів.

Apple не платить за рекламу смартфонів у фільмах і серіалах

Напевно, кожен прихильник американського кінематографу помічав, що більшість персонажів для зв’язку і роботи використовує техніку Apple. Виявляється, корпорація співпрацює з кіностудіями на нетрадиційних умовах. Тобто, за рекламу власних розробок (зокрема, смартфонів) вона не платить жодного цента, але при цьому з задоволенням надає ті пристрої, які мають «засвітитися» у кадрі.

«4000 латте, будь ласка!»

Перший дзвінок, здійснений з Айфона став справжнім шоком для оператора Starbucks. Під час презентація першої моделі смартфона сам Стів Джобс зателефонував у популярну кав’ярню і попросив приготувати 4 тисячі латте. Звичайно, він майже миттєво відмінив своє вражаюче замовлення, оскільки це був «пранк» (розіграш).

Ще більше цікавинок про Айфони можна знайти на спеціалізованих форумах в інтернеті.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button