Поради

Небезпеки пов`язані з використанням кондиціонерів

Для багатьох з нас кондиціонери стали справжніми друзями. Ці пристрої сьогодні є в кожному поважаючому себе офісі, в магазинах, квартирах і ресторанах. І навіть складно собі уявити, як тепер без них можна пережити літню спеку!

Кондиціонери створюють клімат сучасного світу. Але, як будь-який пристрій побутової техніки, вони вимагають правильної експлуатації. В іншому випадку, вони не тільки будуть швидко ламатися, але ще й нашкодять нашому здоров’ю. Розглянемо, які небезпеки може таїти в собі наш рятувальник – кондиціонер.

06-06-15-foto-500x333-1

Простудні захворювання

Така проблема особливо актуальна у літній період. Часто буває, що, розігрівшись на вулиці, ми потрапляємо в прохолодну будівлю, де на нас обрушується потік холодного повітря. І, здається, що життя налагоджується, але вже на наступний день з’являється інша проблема – застуда.

Рішення даної проблеми достатньо просте: запобіжні заходи під час використання кондиціонерів у Вінниці http://vinholod.com.ua/. Навіть якщо вам дуже спекотно, це не привід виставляти мінімальну температуру. Оптимальними будуть 20-22 С. Буквально через десять хвилин температура в приміщення почне опускатися, а ви почнете повільно охолоджуватись. Також не варто сідати безпосередньо під струменем повітря. Найкраще направити його в бік, або включити функцію розподілу.

Сьогодні перенаправити потік повітря з кондиціонера можна встановивши спеціальні відбивачі. Так повітря буде розподілятися під стелею і не зашкодить людям в приміщенні. Звичайно, ефект від такого охолодження буде трохи меншим, але це все ж краще ніж влітку заробити застуду.

Віруси і бактерії

Улюблена страшилка людей докондіціонерного періоду: від кондиціонера можна захворіти легіонельозом! Багато хто впевнений, що всередині пристрою розмножуються шкідливі мікроорганізми, які з повітрям потрапляють в організм людини.

Вже багато років ця проблема абсолютно не актуальна. Удосконалена схема побудови кондиціонерів дозволила мінімізувати наявність води в пристрої, що позбавило бактерій комфортного середовища перебування.

А ось зовсім реальною і не вирішеним залишається проблема алергенів. Система фільтрації бере на себе весь удар по усуненню пилу, але з часом фільтри переповнюються і самі стають розповсюджувачами алергенів і бактерій.

Виправити цю ситуацію можна тільки своєчасною очисткою фільтру. Зробити це можна самостійно, відкривши кришку кондиціонера. Перевірку потрібно проводити хоча б один раз на тиждень. Чим чистішими будуть фільтри – тим безпечніше для здоров’я.

Також можна застосовувати змінні фільтри, які використовуються протягом одного сезону. Після цього їх необхідно утилізувати і замінити новими.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button