Відео

Невелике місто в Австралії було захоплене величезною зграєю кажанів

Невелике місто в Австралії було захоплене величезною колонією летких мишей. Ця проблема, як повідомляється, неухильно погіршувалася протягом останніх декількох тижнів, оскільки популяція “летючих лисиць” в спільноті Інгхем зросла до такої міри, що експерти вважають, що в даний час там проживає близько 300 000 кажанів, а в місті живе всього близько 4500 осіб.

Як можна собі уявити, поява летючих мишей викликала безліч проблем для спільноти. Оскільки ці істоти, полюбили збиратися в Ботанічному саду міста, багато дерев на цьому місці не можуть впоратися з вагою усіх тварин, і їх гілки почали ламатися. Між тим, рятувальний вертоліт, який намагався нещодавно приземлитися в лікарні в місті, повинен був бути перенаправлений, тому що він би полетів через хмару летючих мишей, якби він продовжив свій політ.

І, звичайно ж, з 300 000 істот, які літають навколо кожен день, земля внизу стала справжнім сміттєвим ящиком до такої міри, що місцеві підприємства та міські робітники змушені прибирати послід кажанів щоранку. Можливо, кошмарний аспект вторгнення відбувається приблизно протягом години кожну ніч і кожен ранок, коли тварини заповнюють небо. –

“Цей жахливий шум, – сказала репортер Піппа Бредшоу, стоячи під величезним роєм, – огидний запах, який залишається ще довго після того, як летючі миші відлетіли на весь вечір.”

З істотами, які тепер переміщуються ближче до шкіл в громаді, жителі стурбовані тим, що діти подряпаються інвазивними тваринами і, в свою чергу, захворіють. Таким чином, деякі батьки погрожують бойкотувати відправку своїх дітей в школу, якщо щось не буде зроблено з зараженням. Однак, коли справа доходить до вирішення проблеми, місто зіткнулося з чимось на зразок бюрократії летючих мишей, оскільки виявляється, що істоти є охоронюваним видом в цій області, і строгі правила, що оточують статус тварини, говорять про те, що тільки нелетальні заходи можуть бути використані для розгону істот. Посилюючи це ускладнення, така тактика може також використовуватися тільки тоді, коли кажани не перебувають у шлюбному сезоні.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button