Авто

Нові BMW отримають вбудовані антирадари

Уже з заводу в BMW з'явиться функція попередження про камери на дорогах. Опція, правда, буде не безкоштовною - її запропонують по платній підписці.

BMW попередять водія про камери на дорогах. Але не безкоштовно. Власникам запропонують розблокувати додаткову можливість автомобілів по підписці.

BMW

Нова версія фірмового програмного забезпечення (ПО) Operating System 7 для останніх моделей BMW дозволить покупцям німецьких автомобілів розширювати функціональність своїх машин завдяки оформленню передплати на окремі опції й функції. У концерні BMW Group пояснили, що ряд можливостей автомобіля закладений в ПО всіх автомобілів, але не всі покупці готові оплачувати опцію в момент придбання машини.

Якщо після покупки BMW власник зрозуміє, що йому необхідно якесь обладнання, він зможе оформити платну підписку (заявлена можливість отримати опції на 1 або 3 роки, а також «викупити» потрібну функцію назавжди), після чого через інтернет буде завантажено оновлення Operating System 7, яке розблокує нову опцію. При цьому передбачено демо-період в один місяць, коли можна буде безкоштовно спробувати опцію.

Серед можливостей передплати в BMW називають можливість без установки додаткового радар-детектора отримувати інформацію про камери контролю на дорогах. Як зазначає баварський автовиробник, до складу пакету опцій ConnectedDrive буде включена функція Traffic Camera Information. У своїй роботі система використовує картографічні сервіси HERE Technologies і Cedar Electronics, що дозволяють визначати місця стаціонарних камер, а штатна електроніка автомобіля дасть можливість виявляти на дорогах мобільні комплекси. Заявлено, що водій отримає попередження про камери контролю швидкості і камерах, які фіксують проїзд на червоне світло – інформація про камери стане виводитися на цифрову приладову панель.

Перші три місяці роботи Traffic Camera Information будуть безкоштовними для власників BMW, а потім опція стане платною і обійдеться в $ 25 за 15 місяців використання. Поки нова опція доступна тільки для деяких автомобілів BMW 2021 модельного року і тільки на деяких світових ринках, включаючи США і Великобританію.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button