Авто

Документи для переобладнання мікроавтобусів

Перш за все, коли ви ґрунтовно зважитеся з думками, і визначитеся з орієнтовними термінами і перевагами переобладнати свій автомобіль, вам необхідно вирішити питання і зробити дозвіл на переоборудование микроавтобусов.

Для цього, необхідно завчасно дізнатися робочий графік у МРЕВ. Приїхати на передбачуваному автомобілі до інспектора, і заповнивши необхідну для проходження процедури огляду заявку, стати в чергу. У міру наявності вільного часу інспектор, огляне ваш транспортний засіб, на предмет того, чи підходить він для даної процедури, чи дозволяє кузов, планування і т.д. Процедура дуже відповідальна, адже після отримання дозволу в ДАІ, необхідно подавати документи далі, а там вже буде видана схема переобладнання мікроавтобусів із зазначенням розміщення посадочних місць в салоні.

26-11-14-foto-cikavosti500x375-1

По суті, зробити салон вантажівки пасажирським, додавши туди сидіння, зробивши тканинні вставки і врізавши скла, зовсім не важке завдання. Але, що б мати можливість легально їздити на такому автомобілі в майбутньому, потрібно мати документ який описує правила переобладнання мікроавтобусів і дає можливість зробити всю процедуру, з реєстрацією в даних державних службах.

Отже, який порядок дій в МРЕВ і після, для того що б отримати документи на переобладнання мікроавтобусів:

  • Пройти огляд технічної бази інспектором на можливість переобладнання;
  • Отримати на руки «Акт Огляду транспортного Засоба» в МРЕВ;
  • Сплатити в касу зазначені суми залежно від тарифів зазначених інспектором.

Далі, маючи на руках оригінал акта огляду, необхідно продовжити оформляти документи для переобладнання мікроавтобусів. Наступним етапом буде отримання, так званого: «Висновок НТЕ», який видає спеціалізований інститут у Києві чи Житомирі. У документі буде зазначено і бажана схема переобладнання авто, і кількість місць (найчастіше 4 + 1, або 7 + 1, або просто сумарно 8 місць).

В ідеалі, перед поїздкою на переобладнання, необхідно завчасно відправити нам всі необхідні документи для переобладнання, такі як:

  • Копія техпаспорта транспортного засобу.
  • Копія акта огляду автомобіля в МРЕВ.

І в деяких виняткових випадках, можливо фото авто, окремих його вузлових елементів або інформаційних технічних табличок із зазначенням параметрів шасі і характеристик. Залежно від складності та ексклюзивності переобладнання.

Документи можна буде відправити як службою доставки, так і по електронній пошті, як відскановані копії. Крім того, не забудьте уточнити яка ціна в даний момент, буде вказана за оформлення документів, так як фіксованої ставки немає, враховуючи сезонність зміни тарифів в урядових органах, після виходу того чи іншого закону.

Далі в обов’язковому порядку після відправки, в телефонному режимі, потрібно буде уточнити з приводу кількості додаткових місць в передбачуваному авто, вид його переобладнання згідно зі схемою, дату, час та інші нюанси.

У підсумку буде зібраний повний пакет документів, який необхідний для подачі в інститут. За основу в інституті буде взятий «Акт технічної експертизи» яка і складається на базі Висновку НТЕ. Їх необхідно буде протягом 10 днів з дати отримання, направити в МРЕВ, що б процедура перереєстрації транспортного засобу вважалася закінченою.

І тільки після отримання на руки техпаспорта, із зазначенням транспортного засобу як «пасажирський B», можна вважати процедуру закінченою успішно.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button