Поради

Нові надходження агротканини

Ми раді представити вашій увазі наші нові надходження агротканини від компанії Біотол.

Для чого потрібна агротканина?

Агротканина використовується для мульчування ґрунту. Говорячи простими словами, агротканина перешкоджає перегріву і пересиханню ґрунту, не дає ніяких шансів бур’янам і допомагає культурним рослинам вирости здоровими і плодоносити набагато раніше.

для чого потрібна агротканина

Агротканина утримує вологу в нижньому шарі ґрунту, в той час як верхній шар не пересихає, але максимально насичується киснем, що дозволяє створити найбільш сприятливі умови для рослин і квітів.

Пропускна здатність матеріалу дозволяє добривам і корисним добривам проникати глибоко в землю і живити коріння рослин, не зачіпаючи листя і молоді пагони.

Також, використовуючи агротканину на ділянці, ви уникнете появі калю, що сприятливо позначається на зовнішньому вигляді ділянки. А ще, завдяки відсутності бур’янів ви заощадите масу часу, оскільки прополка більше не знадобиться.

Агротканина застосовується не тільки для використання на городах і грядках. Ви можете застелити матеріалом клумбу і прикрасити її декоративними насипними елементами, такими як деревна стружка, дрібні кольорові камінчики або соснова кора. Таким чином клумба буде виглядати дуже естетично і вам не знадобиться прибирати бур’яни протягом усього сезону.

Дуже зарекомендувала себе агротканина як засіб боротьби з бур’янами, якщо розмістити її на місці висадки кущів троянд, ягідних кущів і декоративних чагарників. Якщо кущі мають шипи або занадто розлогі гілки, то дістатися до бур’янів досить важко. Набагато простіше застелити ділянку агротканиною і забути про бур’ян надовго.

Можна застелити матеріал під доріжки на ділянці, щоб вони не заростали бур’яном. Якщо ви хочете викласти стежки або поміст в альтанці деревом, насипним гравієм або декоративним зрубом – без агротканини не обійтися. Вона буде відмінно відсікати всі спроби бур’яну пробитися крізь покриття і зберігати естетику доріжок і ділянки в цілому.

З нестандартних способів використання агротканини можна виділити той, коли матеріал використовують як накриття для різних матеріалів, наприклад, для зберігання піску, сіна, щебню, цегли тощо.

З чого складається агротканина?

Волокна, з яких сплетена агротканина, виконані з міцного і екологічного матеріалу – поліпропілену. Чому цей неприродний матеріал називають екологічним? Тому що він не вступає в реакцію з навколишнім середовищем і, відповідно, не впливає на нього. Поліпропілен не розкладається і не гниє, не страждає від зовнішніх чинників, таких як сонячне світло, вітер, мороз, підвищена вологість. Також не вступає в реакцію з добривами і не псується від кислотності ґрунту.

як зберігати агротканину

При правильному використанні агротканина прослужить вам довгі роки. Необхідно запам’ятати всього кілька правил використання матеріалу:

  • По агротканині не бажано ходити

Якщо ваша ділянка великого розміру і вам потрібно заходити на агротканину – прокладіть стежки з дошок або іншого твердого матеріалу. Це допоможе продовжити термін експлуатації агротканини.

  • Перед зберіганням агротканину потрібно просушити

Вирішили згорнути агротканина в кінці сезону? Вона прослужить набагато довше, якщо перед зберіганням її очистити від ґрунту, піску, бруду і добре просушити. Сохне агротканина дуже швидко за рахунок високої пропускної здатності.

  • Зберігати агротканину краще в рулонах

Перед зберіганням суху і чисту агротканину краще згорнути в рулон, намагаючись робити якомога менше згинів. У місцях згинів агротканина згодом буде протиратися і може порватися, так що вигідніше буде згорнути агротканину в потрібного розміру рулон.

  • Агротканина збереже свої властивості при правильних умовах зберігання

Залишати агротканину на зиму краще у вертикальному положенні, в сухому прохолодному місці. Можна обернути рулон у поліетиленову плівку або накрити щільною матерією, щоб уникнути попадання пилу і бруду.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button