Поради

Нові підручники з біології для 8 класу

За оновленою навчальною програмою 2016

фото підручники 8 клас

Восьмий клас супроводжується різноманітними предметами та дисциплінами, які потрібно вивчати у поглибленому варіанті. Одним із таких предметів являється біологія, яка розповідає про різні світи. В першу чергу, це світ рослин, потім світ тварин, світ людини, грибний світ та життя комах. Все це допомагає пізнавати все те, що знаходиться навколо нас. Саме завдяки підручник з біології 8 клас, учень може дізнаватися з наукової точки зору наступні моменти: важливість скелету у людини, звички та образ життя, наскільки він важливий для тих, хто намагається слідкувати за власним здоров’ям, зір та слух. Як розвиваються та запилюються різноманітні рослини, ростуть великі та маленькі тварини, наскільки важливо вміти взаємодіяти з природою, що потрібно робити для того, щоб берегти природу та бути для неї справжнім другом.

Також слід зазначити, що програма, яка викладається у школі, час від часу проходить певні зміни, до яких потрібно відноситися з увагою та пошаною. Наприклад, те, що було цікаво та актуально декілька років тому, зараз вже не має цінності. Тому необхідно постійно бути в курсі тих подій, які проходять у загальній освіті.

В першу чергу це підручники 8 клас за новою програмою, зміст яких може обновлюватися та змінюватися досить часто, залишаючи незмінними лише головні моменти, але при цьому стимулювати дітей до того, щоб вивчати дисципліну про яку йдеться на сьогоднішній день. Саме підручники відіграють велику роль у навчанні, тому що дозволяють навчатися не тільки у школі, але і вдома, займаючись самоосвітою. Давайте розглянемо більш детально, той зміст підручників на який можна розраховувати сучасному учневі для того, щоб повторити пройдені знання та отримати нові.

Підручник з біології для восьмого класу. За новою програмою, автор: Задорожний К.М. Видавництво: «Ранок».

Підручник з біології, який допоможе освоїтися у такому предметі, як біологія, розглянути побудову людини, життя, з яких основних моментів воно складається та на що потрібно брати до уваги, якщо ви бажаєте завжди бути здоровим, життєрадісним та добре себе почувати. Видавався цей підручник у місті Харків, викладений повністю на українській мові за новою програмою 2016 року. Підручник зручний та містить простий текст, який розповість про потрібні теми максимально зрозуміло.


фото підручника з біологіїПідручник з біології за восьмий клас. Нова програма 2016 року. Автори: Жолос О.В., Толстанова Г.М. Видавництво «Освіта».

Підручник для восьмих класів розрахований на програму яка супроводжуватиме учня на протязі усього навчального року. Різноманітний текст подається разом з ілюстраціями, які допоможуть візуально зрозуміти, про що йдеться у підручнику. Сучасний підручник допоможе не тільки проходити урок за уроком, але і писати самостійні та лабораторні роботи, займатися практичними завданнями, що допоможуть освоїти такі навики: робити перев’язки, правильно використовувати аптечку, робити уколи, якщо це потрібно та інше. Все це можливо, коли користуєтеся найкращими посібниками, розраховані на сьогоденні школи.

Підручник з біології за восьмий клас. За новою програмою 2016 року. Автори: С.В. Страшко, Л.Г. Горяна, видавництво «Грамота».

На обкладинці цього підручника можна побачити двох людей протилежної статі. Вони тримаються за руки, начебто розказуючи про те, що потрібно уміти правильно взаємодіяти з тими, хто знаходиться поряд. Наука біологія розповість про те, як жити серед людей, у кого який характер. Наприклад, існують так звані сангвініки, холерики, меланхоліки та флегматики. І кожний відноситься до одних і тих самих подій з різної точки зору. Наука біологія як раз визначає кого до якого характеру можна віднести.


фото підручника Біологія 8 клас Рибалко, КорягінаПідручник з предмету біології для восьмого класу. Нова програма 2016 року. Автори: Л.М. Рибалко, Н.В. Корягина. Видавництво «Оріон».

Цей підручник розроблений за новою програмою 2016 року має можливість запропонувати учням, вчителям та батькам школярів новаторський підхід, який допоможе освоїти програму максимально швидко та результативно. Тому якщо ви придбали для учня – восьмикласника цей підручник, то можна бути певним, що він подарує йому тільки самі актуальні знання та заохотить до того, щоб освоїти всі необхідні навички для проходження біології. Теоретичні та практичні роботи зроблять навчання різноманітним та цікавим.

Підручник з біології за восьмий клас. Нова програма розроблена для 2016 року. Автори: Матяш Н.Ю., Остапченко Л.І. Видавництво «Генеза».

Підручник від “Видавництво Генеза” розрахований на  вивчення біологічної дисципліни, яка допоможе освоїти побудову людини як можна краще та детальніше. Учень восьмого класу зрозуміє як працюють внутрішні органи, наскільки вони важливі та яку функцію виконують у житті людини. Як мозок реагує на відчуття болю, які смакові рецептори у нас існують, чому людина може мерзнути, та чому під час хвороби у нас піднімається температура. Також чому в нас змінюється настрій, та як контролювати власні емоції. Все це можна вивчити, якщо з увагою віднестися до вивчення програми за восьмий клас.

Підручник з біології за восьмий клас. За новою програмою 2016 року. Автори: Базанова Т.І., Павіченко Ю.В. Видавництво «Літера».

На яскравій обкладинці підручника для вивчення біології зображений скелет людини. Тобто вже з обкладинки підручник натякає на те, що рухово-опорний апарат дуже важливий, тому потрібно слідкувати за тим, щоб він був здоровий та знати, що для цього потрібно. І це не єдиний корисний матеріал, який ви знайдете у підручнику. Різний текст, направлений на те, щоб можна було вивчати корисні звички, слідкувати за здоров’ям власним та здоров’ям рідних людей. Використовуючи зміст підручника учень восьмого класу зможе  отримати багато інформації, яку можна використовувати не тільки в школі, але і в житті.

Кожний підручник, який пропонує наш Інтернет – магазин, зможе бути надійним помічником для тих, хто прагне вивчати біологію та навчається у восьмому класі. Тому обирайте те, що для вас буде корисно та цікаво.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button