Фото

Ocean Community: міста йдуть в море

Хоча наша підсумкова мета як виду полягає в тому, щоб не допустити підйому рівня моря, існує невелика стурбованість з цього приводу. Адже ми можемо і не впоратися. Але тоді як людина зможе вижити в цьому майбутньому?

© Ocean Community

Польський дизайнер Войцех Морштин (Wojciech Morsztyn) представляє проєкт Ocean Community — концепцію будинків на воді зокрема і місця існування в цілому, яка дозволить людям жити і створювати колонії прямо в морі.

Ідея полягає в розширенні берегової лінії міста. Живучи в морі, не більше ніж в 800 метрах від узбережжя, жителі такої спільноти змогли б легко дістатися до міста, де у них був би доступ до об’єктів його інфраструктури. Там вони б насолоджувалися звичайним життям, а потім легко поверталися до свого морського дому.

© Ocean Community
© Ocean Community

«Нові океанські спільноти, пов’язані з наявною береговою інфраструктурою, стануть природним продовженням прибережних міст», — розповів автор концепції. Плавучі будинки будуть покладатися на велику кількість сонця, води і вітру для використання їх енергії, дозволяючи своїм мешканцям жити за межами узбережжя, а також поза місцем розташування електромереж.

© Ocean Community

Маючи два рівні і прекрасний панорамний вид на море (а також берегову лінію сусіднього міста), такі плавучі будинки можуть стати продовженням прибережних готелів і курортів, що бажають запропонувати своїм клієнтам досвід нових вражень.

За видатний дизайн проект Ocean Community відзначений престижною премією Red Dot Design Concept Award 2019.

Натхнення: naked-science.ru

Кнопка «Наверх»