Ґаджети

Огляд Apple AirPods 3 – які можливості у нових навушників?

Аірподси 3 з’явились ще у жовтні 2021 року. Про них написано сотні статей та тисячі відгуків, більшість з яких переконують, що це одні з кращих бездротових навушників сучасності. Чи так це насправді? Чи варто купити AirPods 3? Наступний огляд Еір Подс 3 від магазину AVIC.UA допоможе вам, насамперед, прийняти рішення про покупку.

Аірподс 3 оригінал – що нового?

Нова модель дуже схожа на AirPods Pro, за винятком силіконових вставок. Навушник Airpods 3 є гарнітурою TWS з покращеним звуком. Отже, мають місце:

  • адаптивне збалансування звуку;
  • підсилювач із широким динамічним діапазоном;
  • підтримка об’ємного звуку з динамічним відстеженням рухів голови.

Ще одна важлива особливість – стійкість до води та поту: AirPods 3 легко витримують бризки, проте не занурення під воду.

Якщо купити аірподс 3…

Користувач отримує навушники:

  • з датчиками, що контролюють відтворення музики, наприклад, якщо вийняти гарнітуру з вух, сенсори автоматично вмикають паузу;
  • управлінням шляхом стискання, а не кліків пальцем;
  • зміненим футляром – ширшим та нижчим порівняно з попередником.

Також додана підтримка MagSafe – AirPods 3 можна заряджати за допомогою бездротових магнітних зарядних пристроїв.

Airpods 3 Pro – якість виготовлення та комфорт використання

Як і в більшості продуктів Apple, якість збірки на дуже високому рівні. Навіть після тривалого використання, шарніри зарядного футляра не провисають.

Apple AirPods 3 не мають силіконових наконечників, що вставляються в ушні раковини. З одного боку, вони гірше тримаються в ушних раковинах, з іншого – залишають простір для звуків з навколишнього середовища.

Порада. Перед тим, як купити навушники Airpods 3, приміряйте їх та перевірте, чи не випадають вони при динамічних рухах.

AirPods 3 – сполучення з пристроями Apple

Щоб підключити навушники до iPhone, піднесіть їх до смартфону та відкрийте чохол. Ви побачите повідомлення, що гарнітуру виявлено, та питання про дозвіл на підключення.

Дуже зручне автоматичне перемикатися між пристроями. Коли AirPods 3 знаходяться поруч з Mac чи Apple TV, на екрані з’являється запит про їх підключення. Не потрібно від’єднувати їх від одного пристрою, щоб підключитися до іншого.

Якість звуку

Аірподс 3 створюють просторовий звуковий ефект, що активується натисканням і утриманням повзунка гучності в «Центрі керування». Після вибору опції «Відстеження голови» та відтворення доріжки, створюється враження, що звук постійно доноситься з пристрою перед користувачем, навіть коли голова повернута вбік.

Термін служби батареї

Автономність пристроїв = 6 годин, а з увімкненим об’ємним звуком – до 5 годин. Навушники Apple 3 покоління сумісні з MagSafe, і можуть заряджатися за допомогою кабелю Lightning.

Також варто відзначити, що щоразу, коли ви відкриваєте чохол біля розблокованого iPhone, на екрані смартфону з’являється інформація про стан заряду акумулятора чохла та в обох навушниках.

Чи варто купити Airpods 3 оригінал?

Якщо несуттєва наявність силіконових вставок та функції активного шумозаглушення,  і навпаки, вам потрібна автономність, обирайте Аірподс 3. Навушники Apple чудово підходять, як для галасливої обстановки, так і для прослуховування музики вдома. Підтримують об’ємне звучання, стійкі до вологи й легко перемикаються між пристроями Apple. Airpods 3 купити Харків та в інших містах України можна в магазині AVIC.UA.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button