Ґаджети

10 найпоширеніших помилок користувачів iPhone

Кожен користувач iPhone, безумовно, прагне поводитися зі своїм дорогим смартфоном максимально дбайливо, проте багато користувачів, самі того не усвідомлюючи, здійснюють під час використання фатальні помилки, які призводять до сумних наслідків. Саме про ці помилки ми і будемо сьогодні вести мову.

a9dd271510f54653af708c56d9c47141

1. Ви занадто рідко відключаєте свій iPhone. Так, ви насправді повинні відключати смартфон частіше – щонайменше, один раз в сім днів; в іншому випадку акумулятор почне втрачати ємність, і девайс стане працювати менше, ніж раніше. Як стверджують фахівці, акумулятор приходить в непридатність, якщо користувач подовгу тримає смартфон у включеному стані, не користуючись ним. У разі якщо ваш iPhone служить вам, як простий будильник або mp3-плеєр, — задумайтеся над тим, щоб придбати натомість звичайні недорогі годинник і плеєр; або просто ненадовго вимикайте свій смартфон днем, протягом доби.

2. Ви ніколи не відключаєте Wi-Fi і Bluetooth. Якщо ваш ґаджет постійно знаходиться у включеному стані, а модулі використовуються рідко – заряд акумулятора витрачається просто даремно. Як правило, користувач ніколи не потребує постійно включених Bluetooth і Wi-Fi, адже вони використовуються дуже рідко, тому розумним рішенням буде виключити дані модулі, і стежити за тим, щоб вони ніколи не простоювали, включаючи їх тільки при необхідності.

3. Ви використовуєте iPhone під час поганої погоди. Врахуйте, що iPhone не передбачений для використання при температурі повітря менше нуля, і більше тридцяти градусів. Звичайно, мало хто погодиться повністю відмовитися від використання «айфона» на всю зиму, але просто врахуйте, що подібне використання не піде на користь вашому коханому смартфону, — акумулятор від холоду втратить ємність; апарат з часом почне регулярно зависати. Принаймні, задумайтеся над придбанням хорошого чохла, і не діставайте iPhone з кишені на вулиці на морозі.

4. Ви регулярно ставите iPhone заряджатися на всю ніч. Безперечно, даний спосіб зарядки досить зручний, однак не забувайте про те, що смартфон терпить збитки від того, що після завершення зарядки він залишається підключеним до мережі ще на тривалий час. Це призводить до псування акумулятора, та згодом батарея починає швидше розряджатися.

Фахівці відзначають, що найкраща робота акумулятора буде забезпечена в тому випадку, якщо від’єднувати смартфон від мережі до досягнення відмітки 100%. При цьому якщо заряджати пристрій, то йому буде завдано непоправної шкоди. Підзаряджайте iPhone протягом дня, вимикаючи апарат від мережі відразу ж після закінчення зарядки або скористайтеся відповідними таймерами.

5. Ви допускаєте розрядку пристрою до 0%. Акумулятори типу Li-ion, які задіюються в «айфонах», найбільше «люблять» ступінь заряду на рівні 50-80%. У разі повного розряду акумулятора, іони, що знаходяться всередині батареї, втрачають свої властивості, і більше не можуть зберігати енергію так довго, як раніше. Якщо заряджати смартфон з перервами, то кожен іон зможе накопичити необхідну кількість струму, і iPhone буде працювати довше.

Читайте також: 

 6. Ви підзаряжаєте iPhone неоригінальною зарядкою. Звичайно, зарядні пристрої Apple коштують досить дорого, але вони відрізняються високою якістю і надійністю. Що ж стосується підроблених адаптерів, вони нерідко призводять навіть до вибухів, не кажучи про зменшення терміну служби iPhone.

7. Ви не стежите за чистотою свого iPhone. Можливо, ви навіть не здогадуєтесь про те, скільки мікробів накопичилося на вашому улюбленому «айфоні», і ви навряд чи зможете сказати, коли ви його востаннє належним чином чистили. У самій Apple радять використовувати для чищення ганчірку без ворсу, ультрафіолет; також «яблучна» компанія нагадує користувачам про необхідність регулярного чищення портів для зарядки.

8. Ви неуважні під час прогулянок з «айфоном». iPhone цінується на чорному ринку дуже високо, і сучасні злодії найбільше полюють на «айфони». Статистика свідчить, що у великих містах крадіжки портативних ґаджетів склали 40%. Так що, ніколи не забувайте про пильність під час прогулянок з iPhone!

9. Ви не поставили пароль на iPhone. 50% людей ігнорують необхідність захистити свій iPhone паролем. При викраденні незахищений пристрій буде моментально піддано «цифровому пограбуванню» зловмисниками, будуть вкрадені усі особисті дані, включаючи фотографії, листи e-mail, замітки, відео, листування в соцмережах тощо Завчасно встановити пароль на iPhone – не важко! Набагато гірше – пожинати плоди власної зневаги.

10. Ви відкриваєте доступ до власного місця розташування, і даєте дозвіл на отримання push-повідомлень всім програмам без розбору. Врахуйте, що все це дуже сильно витрачає заряд батареї. Багато програм чудово функціонують навіть без геолокаціі, а push-повідомлення і зовсім погіршують працездатність людини, відволікаючи в найбільш невідповідний момент. Вимкніть ці непотрібні функції в меню Налаштувань => Приватність => Служби локації; а також в меню Налаштувань => Повідомлення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button