Поради

Онлайн підготовка до ЗНО

ЗНО — серйозне випробування для кожного школяра. Від того, наскільки успішно випускник його пройде, залежить вступ до ВНЗ і подальша кар’єра. Тому дуже важливо приділити цьому питанню якомога більше уваги. Допоможе онлайн-підготовка до ЗНО — вона дозволяє вивчити матеріал і навчитися вирішувати завдання, не виходячи з дому.

онлайн підготовка до ЗНО

Що школяр отримує на курсах підготовки до ЗНО

Ті, хто займаються в таких онлайн-центрах, отримують можливість:

• Вивчити всю теорію з тих предметів, які треба здавати в рамках ЗНО. Причому вона буде представлена ??в найбільш стислій і зрозумілій формі.
• Навчитися вирішувати завдання, оскільки на кожному занятті будуть робити це з викладачами.
• Ознайомитися з критеріями оцінювання та дізнаються, що потрібно робити для того, щоб отримати максимальний бал.
• З’ясувати, які лайфхаки допомагають швидше справлятися із завданнями.

Але найголовніше — випускники придбають впевненість в собі й перестануть боятися іспиту. Після того, як вони пройдуть з викладачем пробне оцінювання, можна буде сміливо приступати вже до цього.

Метод навчання на курсах сайту naurok.com.ua є відеоуроки. Але це не пасивний перегляд роликів. Навчання побудовано на таких принципах як:

• активна взаємодія з викладачами на кожному занятті;
• закріплення за кожним учнем куратора, який при необхідності проконсультує або нагадає про важливі заняття;
• інтерактивний характер домашніх завдань;
• організація процесу навчання в ігровій формі;
• можливість записувати уроки і отримувати до них додаткові матеріали, доступ до них можна отримати в особистому кабінеті;
• детальний розбір всіх завдань і ретельне опрацювання всіх помилок — як ті, що допускає учень, так і тих, що зустрічаються найчастіше.

Онлайн-формат — це найзручніша форма взаємодії учнів і викладачів. Це той випадок, коли інформаційні технології буквально стирають відстані, і школярі можуть отримати допомогу кращих викладачів, навіть якщо ті живуть в іншому місті. А для роботи в центрі онлайн-підготовки і справді вибирають кращих в своїй області вчителів з усіх міст України.

онлайн підготовка до ЗНО

Чому онлайн підготовка ефективна?

Класичний варіант підготовки до ЗНО — це заняття з репетитором. Але вони коштують досить дорого, і при цьому не факт, що вдасться знайти хорошого репетитора, який знає всі секрети тестування. Крім того, часто при такій формі навчання потрібно багато часу витрачати на дорогу. Перегляд відеороликів на YouTube — теж не найефективніший варіант, оскільки школяреві важко оцінити якість викладу матеріалу.

Онлайн-підготовка в спеціалізованому центрі — це оптимальний варіант. Вона вважається найбільш ефективною, оскільки:

1) Викладачі, які співпрацюють з центром, повністю самостійно проходять ЗНО, щоб виявити всі нюанси і підводні камені, а потім поділитися ними зі своїми учнями.
2) Школяр отримує доступ до великої бази знань, яка вже впорядкована і структурована, так що у нього формується чітке уявлення про предмет.
3) Центр онлайн-підготовки пропонує не теоретичні лекції, а великий обсяг практичної роботи.

Нарешті, онлайн-формат дає можливість індивідуального підходу. Це означає, що школяр буде займатися в своєму темпі, без стресу і пресингу, але все одно встигне підготуватися до тестування. Зрозуміло, чим раніше учень почне займатися — тим краще у нього буде результат. І при цьому такі заняття коштують набагато дешевше, ніж уроки зі спеціально запрошеним репетитором.

Кнопка «Наверх»