Поради

Open Shop: комп’ютерна, побутова та портативна техніка за доступними цінами

Повноцінне та комфортне життя сучасної людини неможливо уявити без побутової чи комп’ютерної техніки. Щороку виробники дивують споживачів корисними розробками. Придбати продукцію вітчизняних та закордонних торгових марок допоможе інтернет-магазин ноутбуків Open Shop. У наявності оригінальна сертифікована продукція високої якості за доступними цінами. 

Асортимент продукції інтернет-магазину Open Shop

Інтернет-магазин Open Shop займається продажем техніки різного виду від провідних світових виробників (у тому числі й українських). Компанія працює понад десять років, і за цей час завоювала високу репутацію серед споживачів. Торговий майданчик поставив собі за мету забезпечити клієнтів якісною продукцією у широкому асортименті. Зважаючи, що у каталозі тисячі найменувань продукції, купити необхідну техніку вдасться в одному місці. 

Перевагою шопінгу в інтернет-магазинах є неспішність. Покупці мають можливість спокійно вивчити характеристики товару, його технічні особливості. За потреби менеджери надають безкоштовну консультацію. Весь каталог поділений на категорії:

  • комп’ютери та комп’ютерна техніка;
  • смартфони, аксесуари;
  • товари для фото та відеоконтенту;
  • телевізори, приставки, підсилювачі зв’язку.

Крім техніки, на сайті openshop.ua можна знайти товари для дому, саду, активного відпочинку та туризму. Компанія Open Shop співпрацює напряму з виробниками, тому у магазині вартість товарів нижча, ніж у звичайних торгових точках. Швидка доставка по країні забезпечується логістичною компанією Нова Пошта. 

Комп’ютер чи ноутбук: що краще для використання

Сьогодні практично кожен вид діяльності неможливо уявити без використання комп’ютерної техніки. Споживачі розділилися на два умовних табори — прихильників та противників використання ноутбука. На відміну від стаціонарного комп’ютера, мобільна техніка вирізняється крихкістю та потребою у більш ретельному догляді. 

Цей недолік компенсують інші якості ноутбука. Сучасні моделі значно потужніші за попередні та можуть виконувати складні задачі, як моделювання чи програмування. Щоб не переплачувати з дорогий ґаджет, потрібно чітко окреслити цілі, для яких купується техніка. Умовно ноутбуки можна поділити на офісні моделі, для програмування, ігор тощо. Ці переваги притаманні для усіх ноутбуків:

  • компактний розмір, мобільність;
  • бездротове під’єднання до мережі інтернет;
  • можливість роздавати інтернет на інші пристрої;
  • широкий функціонал, відсутність потреби у інших ґаджетах;
  • тривалий термін придатності.

Для поїздок та роботи поза домом популярністю користуються нетбуки: компактні, легкі та тонкі пристрої. 

На що звернути увагу при купівлі ноутбука

Ноутбук не можна віднести до бюджетної техніки. Тому при покупці важливо орієнтуватися на мету користування: навчання, офісна робота, створення графічного контенту, робота з різними програмами тощо. Важливо орієнтуватися на бюджет. Сьогодні доволі продуктивні моделі можна придбати за 400-600 доларів США. Важливим фактором при виборі стає бренд. Поважні торгові марки дорожать своїм ім’ям, тому ретельно перевіряють продукцію на брак.

Слід звернути увагу на розмір екрана. Користувачі, які беруть ноутбуки у поїздки, обирають моделі діагоналлю 13-14 дюймів. Якщо техніка використовується в офісі чи як стаціонарний прилад, варто обирати ґаджет з більшою діагоналлю. Популярні гібридні ноутбуки: їх з легкістю можна перетворити на планшет, від’єднавши клавіатуру та змінюючи ракурс екрана. 

Оперативна пам’ять та процесор є двома стовпами ноутбука. Ці параметри можна переглянути у технічних характеристиках до пристрою. Якщо виникають труднощі при виборі техніки, варто звернутися за консультацією до менеджерів магазину Open Shop. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments