Відео

Колишній пілот ЦРУ Джон Лер назвав нашу планету в’язницею

Колишній пілот ЦРУ Джон Лер за роки своєї роботи мав доступ до секретних документів, а після відставки особисто займався розслідуванням аномалій на нашій планеті. Під час бесіди з журналістами він назвав її в’язницею на тлі Всесвіту і його устрою.

Військовий зазначив, що там є безліч планет, на яких живуть позаземні істоти, але у наш світ їх відправляють на перевиховання після поганих вчинків під час чергового народження в образі людини. Тому після смерті кожен індивідуум може повернутися в рідну обитель чи знову опинитися на Землі і прожити інше життя. Місяць був створений штучно 40 млн років тому, після чого прибульці притягли його в Сонячну систему. Він став винуватцем льодовикового періоду, а зараз його заселяють сірі гуманоїди, які побудували підземні міста разом із заводами.

Також пілот зазначив, що влада давно контролює секретні місії на різні небесні тіла, а кораблі створені за кресленнями Тесли. Тому вся інформація про земні космічні проекти є містифікацією. Під час своїх виступів перед публікою чоловік завжди підкреслював, що не має доказів і тому ще живий, але земляни проходять своєрідний випробувальний термін, щоб потім зрозуміти, чого вони заслуговують у Всесвіті, де панує повна гармонія.

Кнопка «Наверх»