Поради

Особиста гігієна — запорука вашого здоров’я

Гігієнічні процедури важливі для підтримки здоров’я — про це знає кожна людина. Чистота рук і тіла забезпечує щоденну боротьбу з патогенними організмами, які викликають різні хвороби. Ефективні нешкідливі засоби особистої гігієни в великому асортименті представлені на сайті shop.eco-lavca.ua — кожен косметичний продукт з каталогу пройшов потрібні тестування і дозволений до застосування.

Користь гігієнічних засобів

Застосовуючи щодня натуральні косметичні засоби, можна забезпечити своєму організму надійний захист проти вірусів та інфекцій. Косметичні продукти надають антибактеріальний ефект і рекомендовані медиками для знищення агресивних бактерій.

Гігієна тіла виконує кілька функцій:

• підтримує роботу імунної системи;
• покращує діяльність шкірних пор;
• позбавляє не тільки від забруднень, але і накопичень шкірного сала;
• допомагає залозам внутрішньої секреції функціонувати.

Фахівці рекомендують мити тіло щодня теплою водою. Кожен день тіло людини виділяє близько 7 літрів поту і 300 г сала. Подібні виділення потрібно змивати щодня. Такий захід підтримує шкірні функції і забезпечує епідермісу надійний захист від мікробів. Митися з використанням мочалки рекомендується не рідше 1 разу на тиждень.

Важливо щодня стежити за чистотою рук і нігтів. Саме під нігтями накопичується бруд, яка згодом може стати джерелом інфікування організму. Відомо, що мікроби всередину організму потрапляють разом з їжею з брудних рук. Тому важливо мити долоні після відвідування туалету, після прогулянки і перед їжею. Рекомендується використовувати еко-засоби для гігієни, які не завдають шкірі ніякої шкоди.

Переваги гігієнічних еко-засобів

Виробники еко-засобів для прибирання і особистої гігієни прагнуть забезпечити міцне здоров’я споживачам і захистити організми людей від негативного впливу різних хімічних сполук.

Інноваційні косметичні еко-продукти:

• не викликають роздратування і запалень на шкірному покриві;
• ефективно очищають шкіру від забруднень і сала;
• не дратують дихальні шляхи при застосуванні;
• дозволені алергікам і дітям.

Засоби мають відмінною якістю і, водночас, є найбільш безпечними для особистої гігієни. Еко-засоби особистої гігієни здатні також запобігти регулярному забрудненню природи хімічними відходами. Косметичні продукти не мають різкого запаху, не шкодять ні людям, ні навколишньому середовищу.

До складу еко-шампунів, косметичних масел, тоніків входять натуральні компоненти природного походження, а не синтетичні сполуки. Використовуючи натуральну сіль для щоденного душу можна очистити шкіру від запальних процесів, прищів, вугрів без шкоди для здоров’я. Застосування натурального дезодеруючого тоніка для ніг допоможе позбутися від грибкової інфекції на стопах ніг без шкоди для особистого здоров’я.

Ефективні та доступні за ціною натуральні засоби прекрасно зволожують і живлять шкіру, насичуючи її корисними речовинами. Вони тонізують шкіру, підтримують її природну красу, підтягують зморшки. Коли про тіло дбає сама природа, воно стає максимально доглянутим і здоровим. Подібне є кінцевою метою щоденного гігієнічного догляду.

Придбання натуральних косметичних засобів допоможе запобігати небезпечному інфікуванню і активізує захисні сили організму. Застосування шампуню без подальшої лупи, використання мила без роздратування шкіри рук — основні плюси натуральних косметичних продуктів.

Кнопка «Наверх»