Поради

Перетворюємо будинок у фортецю. Як зробити житло максимально безпечним

«Мій будинок — моя фортеця» — кажуть в народі. І не дарма, адже улюблений будинок — місце тепла і затишку, а іноді і взагалі — притулок від усіх проблем, найспокійніший куточок у світі. Але, на жаль, не для всіх. Виявляється, існує ряд загроз, що турбують багатьох власників приватних будинків. По крайній мірі, пошуковики переповнені запитами: «як захистити будинок» і «захист будинку». Що ж, якщо існує проблема, то має бути і рішення. Але для початку давайте розберемося: від чого, власне, захищати будинок?

Головні загрози безпеці дому (версія користувачів Google)

Щоб дізнатися, що не дає спати неспокійним мешканцям приватних будинків, ми звернулися до найпопулярнішого пошуковника.

Виявляється, головний страх — бути обкраденим. Це зрозуміло і логічно. А ще легко вирішується. Як впоратися з проблемою — розповімо пізніше. А поки що ознайомимо вас з усіма страхами з приводу безпеки свого будинку. Для цього ми навіть склали свій список, навіяний трендами тематичного пошуку Google.

 1. Злодії. Про це ми вже згадували. Страх серйозний і обгрунтований, але кілька простих порад і маніпуляцій допоможуть позбутися від страху матеріальних втрат.
 2. Пожежа. Несправна проводка, необережне поводження з вогнем, умисний підпал. Буває всяке, і це варто передбачити.
 3. Комахи і миші. Не настільки проблема, скільки невеличка неприємність.
 4. … Відьми, злі люди, вроки. А тепер під’їхали і більш екзотичні страхи. Але, слідуючи висновків з результатів пошуку, люди бояться всяких езотеричних ворогів навіть більше, ніж пожежі.

Ось такий у нас вийшов «список параноїка». І що ж з цим робити? Добре, якщо у вас, шановний читачу, немає таких страхів (але про злодіїв і пожежі все ж радимо прочитати). А що робити тим, кого переслідує цілий список даних фобій? Звичайно ж переходити до другого розділу нашої статті.

Загроза-нейтралізація:

Ми не будемо радити позбуватися від страхів психологічними методами. Ми вплинемо на них фізично — тобто, зробимо щось, що знизить ризик загрози практично до нуля.

Загроза 1: злодії

 1. Надійні двері та замок. Це ще не 100% гарантія, але вже дещо.
 2. Грати на вікна. І не обов’язково похмурі, як у в’язниці. Є багато стильних решіток з красивих кованих візерунків.
 3. Охоронна сигналізація. Найнадійніший спосіб захисту. І до речі, не настільки дорогою, як прийнято думати. Особливо, якщо купувати тут.
 4. Камера відеоспостереження, що реагує на рухи. При проникненні на територію сторонніх, камера подає сигнал оперативній групі або господареві.
 5. Муляж камери і імітація сигналізації. Цей економний варіант не гарантує повної безпеки, але може відлякати грабіжника.

Для найбільшої захисту рекомендує використовувати 1-4 способи одночасно.

Загроза 2: пожежа

 1. Пожежна сигналізація. Корисне доповнення для вашої безпеки.
 2. Перевірте електропроводку. І краще довірте справу професіоналам.
 3. Обережно з каміном. І не тільки при використанні, але і при установці. Не робіть це самі, якщо ви не профі.
 4. І про всяк випадок придбайте порошковим вогнегасником і обов’язково навчитеся їм користуватися. Хоча б теоретичні знання повинні бути.

Загроза 3: комахи і гризуни

 1. Чистота. Як відомо, комахи і гризуни люблять жити в не особливо чистих місцях: зазвичай вони харчуються недоїдками, крихтами, органічним сміттям. Не варто створювати їм комфортні умови.
 2. Позбавлення від мотлоху. А ще вони дуже люблять мотлох: старі газети, дрова, старі меблі, ящики і пінопласт.
 3. Перевірте стіни, витяжки, навколо труб і т.д. Гризунам, а тим більше, комах вистачить невеликої щілини, щоб проникнути на вашу територію.
 4. Зберігайте продукти правильно. Нічого з харчових продуктів не повинно зберігається відкрити. Позбавте «дрібних ворогів» від обіду.
 5. Москітна сітка. Від мишей не врятує, але комарів не пропустить.
 6. Хімічний захист. Зараз існує безліч хімічних препаратів, що знищують або не відлякує шкідників.
 7. Екологічний метод. Якщо не ризикуєте експериментувати з хімією, радимо поцікавитися використанням аромамасел або трав проти комах. Нешкідливо і часто дуже ефективно.

Загроза 4: … нехороші люди

Зовсім несподівано Google підказав: багато хто шукає способи захисту від впливу поганих людей. Вроки, заздрість, відьомський вплив — загроза дуже сумнівна, але лякає багатьох. Ми не експерти в езотеричних страшилках, тому не беремося за поради з розряду «дочекатися повного місяця». Але підкажемо дещо практичніше.

 1. Не звертати уваги. Складно, але можна. Якщо ви вірите у вроки-привороти, то дайте відповідь самі собі на одне питання: чому вся ця магія не діє на публічних людей? У знаменитостей повно шанувальників і ненависників. Деякі юні шанувальниці напевно вдаються до «нелегальних» методів завоювання любові. Як бідні кумири тільки витримують таку атаку? А провідні політики? Чому багато хто з них при потоках ненависті не тільки непогано триматися, але і живі й здорові?

Відповідь проста: існування впливу «вроків-приворотів» дуже і дуже сумнівна.

 1. Будьте хорошим чоловіком. Кажуть, у хороших людей додатковий захист :)
 2. Дбайте про здоров’я. Причому і про фізичне, і психічне. Хороша форма, бадьорий настрій зробить вас майже невразливим.
 3. Все ж встановіть приховану камеру від Video-Standart :) Камера відеоспостереження у дворі допоможе побачити будь-якогу «нехорошу» людину, що пробирається на вашу територію для здійснення поганих речей.

Нехай ваш будинок завжди буде затишним і безпечним.

Кнопка «Наверх»
Закрыть