Фото

По всьому світу спостерігають дивні явища в небі

Навіть далекі від уфології, і “полювання за тарілочками” люди останнім часом стали помічати, що в небі відбувається щось дивне. Ці аномалії носять глобальний характер і їх помічають в різних країнах по всій земній кулі.

По всему миру наблюдают странные явления в небе

У чому ж полягає ця “дивність”, а в тому, що з земними хмарами коїться щось не нормальне. Знаєте, як археологи шукають місця де в давнину могли існувати міста, поселення – “природа не створює чітких геометричних форм”, наявність подібних чітких ліній і є ознакою того, що в цьому місці є об’єкти штучного походження.

По всему миру наблюдают странные явления в небе

Наше небо так само наслідок прояви сил природи і поява в хмарах чітких геометричних форм просто не можливо і не нормально. Тут вже археологія безсила, людина ніколи не могла впливати на форму хмар, тут відбувається щось загадкове.

По всему миру наблюдают странные явления в небе

Якісь обриси “небесних міст”, чіткі прямокутники, чіткі “дірки в хмарах”, іноді видно навіть напівпрозорі дископодібні об’єкти чи обриси якихось величезних об’єктів які можна побачити за формою хмар, що їх обтікають.

Самі НЛО видно дуже рідко, але їх видають хмари, які обтікаючи ці невидимі об’єкти і виявляють їх приховану форму.

По всему миру наблюдают странные явления в небе

По всему миру наблюдают странные явления в небе

Ось це останнє фото я зробив сам зі свого балкона, коли звернув увагу на ненормальну “діру в хмарах” має чіткі прямі краю і півколо у верхній частині, якщо подумки провести лінію по цій “дірі” то вийде дископодібний НЛО з плоским днищем і опуклою верхньою частиною.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button