Поради

Подарунок на 14 лютого: цікаві ідеї

День Всіх закоханих – свято, яке відзначають понад 1500 років! Звичайно, в часи, коли не було Інтернету і телефонії, люди не могли просто взяти ідеї для подарунків «з повітря», як то кажуть. Тому вони придумували подарунки самі. Якщо ж ви хочете купити подарунок на День закоханих особливий, тоді зверніть увагу в першу чергу на такі варіанти, як:

* Сертифікат на масаж.
* Кінна прогулянка.
* Екстрим поїздка на квадрациклі.
• Sup-surfing.
* Який-небудь майстер клас.

Це все підійде, якщо ви хочете дійсно здивувати оригінальним подарунком. Однак, є ідеї простіше і дешевше.

Як підібрати подарунок на 14 лютого

Напевно, це питання мучить багатьох вже дуже довгий час. Постійно нам здається, чогось не вистачає або людині, якій призначені дари, не сподобається вибране і т.д. однак, якщо відкинути сумніви, добре подумати, можна зробити по-справжньому приємний подарунок.

Сьогодні хотілося б поділитися з вами декількома способами правильного підбору подарунка.

Зовсім неважливо, кому і для чого буде призначений сюрприз. Перш ніж вибирати, перегляньте популярні товари, які традиційно беруть люди на 14 лютого. Подивіться, що дарують чоловікам, які варіанти є для жінок, для родичів. Також вивчіть, які види подарунків зустрічаються найчастіше – це допоможе вам уникнути банальності при покупці, адже шаблонні варіанти відразу будуть викликати сумніви. Креативність – те, що має стояти на першому місці!

Якщо з креативністю трапився конфуз, і ви опинилися в незручному становищі або розгубили всі ідеї, в цій ситуації допоможе звичайне питання. Просто запитайте свою половинку, що б вона/він хотів(а) отримати в якості презенту на день всіх закоханих. Так ви точно не розчаруєтеся у виборі, адже люди ніколи не просять те, що їм не потрібно.

Однак, якщо у вас вийшло придумати те, що ще ніхто не дарував, то дійте! Зробіть подарунок своїми руками або замовте в Інтернеті якусь екзотичну, незвичайну штуковину. Часом, стереотип про те, що неординарне нікому не подобається, розбивається об дійсно класну ідею.

Найголовніше – не лякайтеся експериментів! Найчастіше, подарунки, яких ні у кого немає, викликають гордість і любов, а не сміх, як всі звикли думати. Можна зробити сюрприз своїми руками. Але, якщо немає схильності до винахідництва, то не бійтеся підібрати щось з класики.

Ідея

* Кухонне приладдя для прекрасної статі підійдуть навіть заміжнім парам, як варіант. По суті, начиння – витратний матеріал, і він ніколи не заважає господині готувати, а також забиратися. Навпаки – воно служить мало не рятувальним кругом для милих дам.
* Сувеніри в якості подарунка багатьом здаються марними. Ті ж магніти на холодильник, наприклад. Однак, покажіть хоч один будинок, в якому б не було магнітиків або статуеток. Предмети декору створюють додатковий затишок в квартирі. Навряд чи хтось відмовиться від комфорту в своєму гніздечку.
* Домашні тварини є відмінними супутниками життя. Звичайно, від відповідальності ніхто не звільняє при наявності щенят, морських свинок і кроликів. Однак, милі створіння будуть гріти душу тому, для кого вони призначені.
* Косметика потрібна навіть чоловікам. Не маються на увазі тіні, губні помади, туші. Ні. Але косметичні засоби особистої гігієни дійсно необхідні. До того ж це дуже корисні і практичні подарунки, так що в 90% залітають прямо «в яблучко».
* Одяг – не такий частий презент, як інші приклади. В цьому випадку, якщо ви подаруєте, наприклад, гарний костюм, вас обов’язково будуть згадувати теплими словами.

Стильні аксесуари теж вітаються в якості хороших подарунків. При цьому абсолютно неважливо, родичу призначається сюрприз або другій половинці. Такому подарунку будуть дуже раді абсолютно всі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button