Головна / Поради / Карнавальні капелюхи — організуй святковий маскарад

Карнавальні капелюхи — організуй святковий маскарад

Свята люблять дорослі та діти. Особливо маскаради та тематичні костюмовані вечірки. Але не всі хочуть витрачати час на створення такого образу або ж брати костюм на прокат. В такому випадку дотриматися стилю вечірки буде дуже просто, якщо придбати спеціальний маскарадний капелюх. Це не потребує великих фінансових вкладень, але виглядає стильно та ефектно.

Карнавальні капелюхи

Обрати капелюх до будь-якого образу дуже легко на сайті https://funfan.ua/ru/21-kapeljuxy-karnavalni . Тут можна знайти також усі необхідні складові ідеального свята: кульки, посуд, скатертини, серветки, гірлянди будь-якої тематики. Тепер створити незабутнє свято так просто, адже все необхідне — поруч.

Обираємо капелюх

Іноді такий аксесуар може стати повноцінним образом навіть без зайвих деталей. Тож варто приділити особливу увагу до його вибору. По-перше, варто визначитися, який саме образ ви або дитина хочете втілити? Можливо, ви просто хочете створити святкову атмосферу? Яка саме тематика вечірки, що планується? Відповіді на ці запитання допоможуть вибрати саме те, що треба.

 

Найпоширеніші такі карнавальні капелюхи:

  • у стилі диско (для ретро-вечірок);
  • ковбойські;
  • поліцейські;
  • гангстерські епохи Капоне;
  • клоунські;
  • циліндри;
  • піратські.

У кожній категорії є безліч різновидів та моделей, тож можна підібрати саме ту, яка вигідно підкреслюватиме риси обличчя та вдало впишеться у ваш образ. Іноді лише один капелюх може перетворити звичайний одяг на карнавальний костюм, тож це буде вдалий вибір для тих, хто бажає вкластися в мінімальний бюджет створення святкового образу.

Різнокольорові яскраві капелюхи можуть стати яскравим акцентом вечірки в гавайському стилі біля водойми або басейну. В такому випадку немає сенсу створювати складні костюми, адже сам такий капелюшок додає радості та яскравості будь-якому святу. Додатково можна прикрасити місце проведення вечірки відповідними гірляндами.

Екстравагантні капелюшки можна використати і для створення неординарних образів у повсякденному житті. Не варто боятися експериментувати, адже життя лише одне. Якщо ваша дитина захоплюється піратською тематикою, то можна вийти на прогулянку, вдягнувши собі піратську бандану, а малечі — капелюх пірата.

Карнавал — це час епатажу та усілякої дивини, безугавних веселощів і сміху. Не варто боятися виглядати недоречним, адже у вирі свята можна спокійно забути про свій вік, суспільне становище і статус і згадати про те, як у дитинстві мріяв стати справжнім піратом. Тепер це стало реальністю, хай і лише на час свята.

А наприкінці будь-якої вечірки можна обрати короля та королеву вечора та нагородити їх справжніми коронами. Пам’ять про таке вшанування збережеться надовго, тож вашу вечірку ще багато років усі згадуватимуть із вдячністю.

 
comments powered by HyperComments