Фото

Подивіться на човен на повітряних крилах. Він проїжджає понад 100 км за раз

Прогулянковий човен Candela c-8 відрізняється збільшеним запасом ходу завдяки партнерству з виробником електромобілів Polestar.

Минулого року бренд розкішних електромобілів Polestar погодився постачати акумулятори виробнику електронних човнів Candela. Тепер компанія показала “плоди” цієї угоди – нова версія прогулянкового катера C-8. Завдяки новому оснащенню він здатний проїхати на одній зарядці 57 морських миль (105,6 км).

Версія C-8, що працює на Polestar, замінить поточну серійну модель Candela потужністю 44 квт-год, коли надійде у виробництво цієї весни в Північній півкулі.

Електричний човен на підводних крилах багато в чому відрізняється від поточної моделі. У тому числі – керовані комп’ютером збірні крила C-Foil і мотор-гондола, які дозволяють йому «літати» над поверхнею води для відносно тихої, ефективної і плавної їзди.

Однак внутрішню компоновку серйозно переробили, щоб вмістити той же акумуляторний модуль на 69 кВтг і технологію швидкої зарядки постійного струму. Такими ж оснащені п’ятидверні електромобілі в стилі фастбек Polestar 2.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button