Поради

Покупка BTC з Приват24

Плануєте покупку біткоін? Чому б не зробити це з допомогою сервісу Let’sPay? Ми пропонуємо максимально вигідні та зручні умови, аби інвестувати у криптовалюту міг кожен охочий! Що пропонує Let’sPay? Купити біткоін Приват24, продати/обміняти іншу криптовалюту, вивести цифрові кошти на банківську картку та інше. Переглянути весь перелік послуг, ознайомитися з інформацією про платформу ближче можна на сайті.

Якщо ви хочете купити/обміняти віртуальну валюту, але робите це вперше, ви можете бути певні, що з Let’sPay це буде абсолютно безпечно. Ми дбаємо про безпеку наших користувачів, максимально захищаємо вашу конфіденційність. Також у вас є можливість здійснити операцію без реєстрації. Єдиним недоліком цього є довша процедура оформлення заявки, адже вам потрібно буде декілька разів вручну вводити дані у формі: https://letspay.me/ua/change/privat_uah/btc. Реєструватися чи ні – ваш вибір, результат від цього не зміниться!

Також важливим є те, що сервіс Let’sPay проводить AML-перевірку криптовалюти. Це потрібно для того, щоб виявити крадені шахраями віртуальні гроші, які використовувалися для продажу незаконних товарів у Даркнет, а після проходили «міксер». Нам важливо надавати виключно якісні послуги, адже ми цінуємо репутацію та вашу довіру!

Як проходить покупка Bitcoin через Приват24?

Декілька кліків – і біткоін у вашому е-гаманці! Тільки зайдіть на сайт, верифікуйтеся (необов’язково), заповніть форму, оплатіть та отримайте свої кошти.

Щоб заповнити заявку, необхідно ввести такі дані: номер телефону, електронну пошту, нік в Телеграм та адресу віртуального гаманця. Декілька кліків – і все готово!

Важливо! Перед тим, як здійснити фінансову операцію, уважно перевірте адресу е-гаманця чи номер банківської карти, адже після підтвердження та відправки на помилкову адресу, скасувати переказ та повернути гроші буде неможливо.

Чому варто брати сервіс Let’sPay?

Let’sPay відомий на ринку ще з 2012 року. За понад 10 років роботи у цій сфері ми отримали відмінну репутацію та сотні постійних клієнтів. Ви – наша найбільша гордість, і нам завжди хочеться вдосконалюватися заради вас. Тому ми пропонуємо:

  • Мінімальну комісію за послуги.

  • Автоматичну обробку майже всіх процесів на сайті. Тому ви можете міняти/купляти крипту цілодобово.

  • Вигідний курс віртуальної валюти. Актуальний курс завжди можна побачити на головній сторінці: https://letspay.me/ua/change/privat_uah/btc.

  • Відсутність будь-яких ризиків.

  • Достатній резерв.

Також на сайті обмінника працює технічна підтримка. Пишіть туди, якщо у вас виникають певні питання. Наші оператори завжди раді допомогти клієнтам та вирішити незрозумілі ситуації на вашу користь.

Купуйте криптовалюту на вигідних умовах та відкривайте нові можливості із Let’sPay!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button