Поради

Покупка хостинга: що це за послуга та кому вона знадобиться

Відвідуючи сайти, люди переглядають контент: фото, відео, текстове наповнення. Та користувачі й не задумуються, що ця інформація зберігається не на самому майданчику. Дані розміщуються на окремому ресурсі — хостингу. Власникам інтернет-проєктів варто купити  хостинг в Україні. Таким чином вдасться зберегти усі дані в інтернеті, якими наповнений власний ресурс. 

Оренда хостингу для сайту: що необхідно врахувати

Послуга хостингу передбачає надання дискового простору на сервері для зберігання інформації ресурсу. Додатковою функцією є забезпечення постійного підключення сайту до мережі інтернет. Завдяки цьому дані, розміщені на сайтах різної складності, є постійно доступними для користувачів. 

Послугу оренди хостингу надають провайдери (хостери). Між орендодавцем та власником ресурсу укладається угода на послуги. Перш ніж підписувати договір, потрібно відповідально поставитися до вибору хостера, адже від якості наданих послуг залежить робота інтернет-ресурсу. 

При виборі постачальника послуги слід перевірити репутацію компанії. Це можна зробити завдяки вивченню відгуків від клієнтів організації. Надійні компанії присутні на ринку тривалий час та займають значний сегмент у цьому бізнесі. Найважливішим критерієм вибору хостингу має стати якість технічної підтримки сервісу. 

Важливі критерії при виборі оренди хостингу

Найчастіше клієнти під час пошуку послуги оренди хостингу звертають увагу на її вартість. Так, це вагомий фактор, проте варто проаналізувати інші ключові фактори:

  • простота та зручність використання;
  • захист від спам-ботів, підбору паролів до CMS, захист від  DDoS-атак;
  • обсяг доступної оперативної пам’яті;
  • швидкість та надійність, які відповідають за час безперервної роботи сервера;
  • резервне копіювання (дозволяє швидко відновити роботу сайту у разі технічних збоїв).

Надійні хостери пропонують пробний період користування послугою. Таким чином замовник може скоригувати тарифний план, обрати простішу панель управління тощо. 

Купівля чи оренда хостингу: що обрати

Власники інтернет-ресурсів часто стикаються з дилемою, що краще: купити чи орендувати сервер. У кожного з цих видів послуг є переваги та недоліки. Покупка сервера обійдеться значно дорожче, ніж оренда. При купівлі сервера власник отримає все необхідне обладнання, проте потрібно мати команду спеціалістів, які будуть відповідати за проведення робіт. 

Оренда хостингу дозволить уникнути проблем з обслуговуванням обладнання, контролю штату фахівців. Таким чином вдасться зекономити значну суму коштів. Для власників бізнесу, який перебуває в стані розвитку, можливість заощадження бюджету стає вагомим фактором. 

Клієнти отримуватимуть безперебійну роботу свого інтернет-ресурсу. Якщо якість не влаштовуватиме орендаря, він зможе укласти договір з іншою компанією.

Особливості роботи компанії «Дельтахост»

Компанія «Дельтахост»  володіє власними серверами з дата-центрами, тому гарантує захист даних своїх клієнтів. Дата-центри розміщуються у США, Україні та Нідерландах і мають рівень захисту, підтверджений міжнародними сертифікатами. Заявки споживачів, які хочуть орендувати хостинг, опрацьовують протягом 15 хвилин. 

Компанія надає 48 годин тестового періоду хостингу. Таким чином замовники можуть самостійно перевірити умови надання послуг. Deltahost має службу підтримки, яка працює в режимі 24/7. Замовникам надається можливість орендувати виділений або віртуальний сервер. Оплата послуг можлива банківською картою, грошовим переказом, електронним гаманцем, через сервіс Platon.

Залишити заявку для співпраці можна на сайті компанії або зв’язатися з менеджером у чаті. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments