Поради

Крафтові стаканчики: кому варто придбати екологічні вироби

Виробники їжі та споживачі у всьому світі стали відповідально ставитися до екології. У зв’язку з цим ресторани, кафе, кав’ярні все частіше використовують крафтові стаканчики, які повністю відповідають вимогам безпеки. Компанія Lookfort займається продажем посуду з паперу. У наявності тара для холодних та гарячих напоїв різного розміру. 

Чому споживачі обирають паперові стаканчики для напоїв

Кілька десятиліть тому світ був вражений дешевизною та зручністю пластикових виробів. З пластмаси робили буквально все, включно з посудом. Хоч з пластикових склянок зручно пити, та не всі вироби були безпечними при вживанні гарячих напоїв. Мова вже не йде про школу для навколишнього середовища від засмічення пластиком.

Сьогодні власники закладів харчування прагнуть надавати якісні послуги, тому все частіше обирають паперовий посуд для страв, які можна взяти з собою. Крафтові стаканчики знайшли позитивні відгуки серед споживачів кави. Автомати з гарячими напоями розташовують мало не на кожному кроці, то ж попит на посуд великий. 

Популярність паперових виробів зумовлена кількома факторами:

 • найбезпечніший посуд для людини, що не містить токсичних складових;
 • сировина не впливає на смакові якості напою;
 • посуд дуже легенький, тому замовники економлять на поштовій доставці;
 • простий та привабливий дизайн;
 • завдяки нанесенню логотипа компанії з’являються додаткові рекламні можливості;
 • захист навколишнього середовища завдяки можливості безпечної утилізації виробів. 

Для чого використовують гофровані стаканчики

У кав’ярнях та автоматах самообслуговування можна часто побачити рифлені склянки з паперу. Такий посуд складається з двох шарів. Його призначення полягає у захисті рук споживача від гарячого напою. Тому гофровані стакани купити в Lookfort вигідно закладам харчування, які пропонують клієнтам гарячі напої. 

Хвилеподібні вигини на зовнішньому шарі стаканчика дозволяють добре відчувати його в руці. Така особливість буде корисною в зимовий період, коли люди носять рукавиці. Гофровані вироби краще зберігають температуру, тому більшість кафе пропонують напої на виніс у такому посуді. 

Особливості та переваги двошарових стаканчиків 

Тара для гарячих напоїв з подвійного картону зберігає тепло напою найкраще зі всіх паперових склянок. Зазвичай у двошарові стакани наливають гарячі напої. Якщо додати спеціальну кришечку, можна зберегти каву чи чай гарячими протягом пів години. Стаканчики відрізняються посиленою міцністю: вони не згинаються під тиском долоні, не деформуються від високих температур (на відміну від пластику). 

Для виготовлення такого типу посуду використовують органічний картон високої щільності. Матеріал екологічно чистий та біорозкладний. Склянки з подвійного картону можна застосовувати і для холодних напоїв. Навіть під час тривалого контакту з рідиною вони не розкисають. 

Де придбати паперові стакани за вигідною ціною

Компанія Lookfort пропонує товари для сектора horeca. У каталозі вказані актуальні ціни на продукцію. Для гуртових покупців діють спеціальні пропозиції. В асортименті магазину:

 • склянки для холодних та гарячих напоїв з пластику та паперу;
 • одноразові тарілки для їжі;
 • одноразові столові прилади різних цінових категорій;
 • стики для цукру, дерев’яні палички для помішування кави;
 • контейнери для готової їжі;
 • упаковка для продуктів різних розмірів.

Мінімальне замовлення складає 600 грн. Доставка можлива різними логістичними компаніями. Магазин постійно проводить акції та розпродажі. Щоб вчасно отримувати інформацію про вигідні умови співпраці, варто підписатися на розсилання новин від компанії Lookfort. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments