Поради

Послуги ортодонта у клініці Symmetrica: швидке та якісне вирівнювання зубів

Під час знайомства люди підсвідомо звертають увагу на рот свого співрозмовника. Нерівний зубний ряд, криві нездорові зуби відштовхують та створюють неприємне враження від людини. В такому випадку ортодонт Львів від клініки Symmetrica допоможе повернути красу посмішці. Записатися на прийом до лікаря можна на сайті стоматологічного центру. 

Кому та коли потрібно звернутися до ортодонта

Рівні здорові зуби даються від природи не всім людям. Кривий зубний ряд, неправильне розташування зубів належать не лише до естетичної проблеми. Доведено, що здоров’я ротової порожнини впливає на роботу всього організму в цілому. Якщо у пацієнта виникли комплексні проблеми з зубами, ймовірно доведеться скористатися послугами ортодонта. 

На первинну консультацію можна приводити дітей віком від двох років. В такому віці вже формується молочний прикус, і лікар може помітити можливі порушення розташування зубів. В ранньому віці лікування не проводиться. Ортодонти вживають методи для виправлення зубного ряду у пацієнтів, починаючи з підліткового віку (від 12-13 років). 

До лікаря варто звернутися дітям та дорослим, які мають такі негаразди з зубами:

  • прикус сформувався неправильно;
  • візуально помітно непропорційність обличчя;
  • наявні естетичні проблеми з зубами (зазвичай кривизна);
  • деформація щелепи, що призводить до порушення мовної функції;
  • ускладнення жувальної функції. 

Найкраще діє корекція, яку розпочинають робити у підлітковому віці. Проте ортодонти можуть вирішувати проблеми з зубами також у дорослих пацієнтів. Часто ортодонтичне лікування стає лише одним з етапів комплексного вирішення реабілітації ротової порожнини. 

Як проходить огляд у ортодонта

Лікарі-ортодонти ретельно підходять до роботи з виправлення дефектів зубного ряду. Велике значення приділяється діагностиці. Процес поділяється на декілька етапів. 

  • Первинний огляд пацієнта, використання рентген апарата для створення знімків ротової порожнини. Лікар робить відбитки зубів, щоб виготовити діагностичні моделі. Таким чином можна розрахувати довжину, ширину, рівень викривлення зубів. 
  • Цифрова діагностика. Завдяки використанню сучасних технологій лікарі роблять панорамний знімок щелепи пацієнта. За необхідності може бути призначена комп’ютерна томографія обох щелеп. Завдяки детальним знімкам вдається поставити точний діагноз та підібрати найкращий метод усунення проблеми. 
  • Складання плану лікування. Виправлення зубів належить до тривалого процесу, тому важливо розробити детальну програму дій, до якої звертатиметься лікар. План окреслює тривалість лікування на кожному з етапів, типи маніпуляцій тощо. 

Методи вирівнювання зубів

До ортодонта звертаються, щоб вирівняти зуби на верхній та нижній щелепі. Для виправлення усіх недоліків лікарі використовують різні методи. Звертається увага на характер проблеми, вік пацієнта, особливості організму людини тощо. До основних засобів для вирівнювання зубів належать елайнери. 

Це прозорі знімні конструкції, які непомітні у роті, та не завдають дискомфорту пацієнтові. Елайнери можуть використовувати діти та дорослі. Ортодонт складає графік застосування конструкції. Зазвичай на початку лікування їх потрібно носити щодня, а згодом зменшувати час використання. 

Пацієнту можуть встановити брекет-систему. Це незнімна конструкція, за допомогою якої вдасться виправити значні порушення росту зубів у ряду. Системи бувають зовнішніми та внутрішні. Для виготовлення брекетів використовують різні матеріали, що впливає на помітність та вартість конструкції.

Ортодонти клініки Symmetrica підберуть найкращі методи лікування та запропонують встановити конструкцію, яка допоможе ефективно виправити зуби пацієнта. Отримати первинну консультацію лікаря можна за контактними номерами телефонів. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button