Поради

Встановлення теплої підлоги від компанії Energywest

Жителі приватних будинків та квартир часто незадоволені централізованою системою опалення, тому шукають альтернативні методи обігріву помешкань. До таких належить тепла підлога https://energywest.com.ua/tepla-pidloha-elektrychna. Сучасна інноваційна система опалення здатна швидко нагрівати приміщення різної площі. Компанія Energywest за короткий термін якісно встановлює теплі електричні підлоги. 

Види електричних теплих підлог

Електричні теплі підлоги можна використовувати в якості основного чи додаткового джерела опалення приміщень. Перш ніж замовити послугу зі встановлення, потрібно врахувати конструктивні особливості нагрівальних елементів. Вони поділяються на три типи: 

  • Кабельні. Бувають одножильними та двожильними. Зважаючи на те, що кабельні елементи вкладають під стяжку, підлога стає вищою. Тому такий варіант не варто використовувати для кімнат з середньою на низькою висотою стелі. 
  • Електрична підлога у вигляді матів. Це удосконалений тип устаткування, де нагрівальні дроти пакують у так звані мати. Підлогу цього типу легко монтувати. 
  • Інфрачервона підлога. Це найсучасніший тип нагрівальних елементів, який відрізняється чудовими технологічними показниками. Вуглецевий нагрівальний елемент займає мало місця у плівці, тому підходить для встановлення у всіх типах приміщень. 

Серед цих варіантів найбільш бюджетним є кабельна підлога. Інфрачервона найдорожча, проте вона значно економить використання електроенергії. При виборі опалювального елемента варто врахувати тип та призначення кімнати. Якщо мешканці проводять у приміщенні багато часу, потрібно встановлювати більш потужну підлогу. 

Щоб тепла підлога ефективно нагрівала кімнату, площа нагрівальних елементів повинна становити не менш 70% від загальної площі підлоги. Встановлювати нагрівальні елементи не можна в місцях, де будуть розташовані меблі чи килими. Тому також слід продумати інтер’єр помешкання до проведення монтажу теплої підлоги. 

Переваги та недоліки нагрівальних матів для теплої підлоги

Для встановлення теплої підлоги споживачі найчастіше обирають нагрівальні одножильні та двожильні нагрівальні мати https://energywest.com.ua/tepla-pidloha-elektrychna/nahrivalni-maty завдяки їхній доступній ціні. Одножильні нагрівальні елементи краще встановлювати в помешканнях, де перебуватиме небагато людей. Двожильні підходять для монтажу у будь-яких приміщеннях. Такий тип нагрівальних конструкцій має чимало плюсів:

  • максимально проста установка;
  • безпечне використання;
  • швидке опалювання помешкання;
  • можливість регулювання температури у приміщенні;
  • економія електроенергії;
  • доступна вартість конструкції.

Недоліком нагрівальних матів вважається тривалий процес підготовки підлоги до їхнього встановлення. 

За якими параметрами слід обирати термостат для підлоги

Тепла підлога належить до систем обігріву приміщень, тому для неї передбачається регуляція температури. Щоб правильно обрати термостат для покриття https://energywest.com.ua/tepla-pidloha-elektrychna/termorehulyatory, потрібно зважити на кілька параметрів. Перш за все слід перевірити потужність приладу. Для невеликого покриття достатньо терморегулятора на 3Вт. 

Якщо обігрівається велике приміщення, варто розділити його на зони, якими керуватимуть кілька регуляторів. Датчики температури поділяються на два типи: зовнішні та внутрішні. Вибір залежить від типу самої підлоги. Споживачам пропонуються електромеханічні (перемикання відбувається завдяки коліщатку) та програмовані регулятори. 

Отримати безкоштовну консультацію щодо вибору та встановлення теплої підлоги можна на сайті компанії Energywest.  


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button