Поради

«Правда або дія»: вибір, що спонукає розважатись

У дружньому колі завжди є про що поговорити, але коли хочеться розважитись, варто обрати щось таке, що відволіче від буденності. Ця гра чудово підійде для кола друзів чи колег, вона не змушує думати, але вимагає вибухової імпровізації. Навіть якщо ви втомлені чи стурбовані, розпочавши розвагу, забудете про поганий настрій. Це чудова нагода пізнавати один одного, увійти в азарт та від душі повеселитися.

Гра «Правда або дія» відзначається необмеженими варіантами розвитку подій, незважаючи на те, що вона проста. У тубусі знаходяться двосторонні стікери, на них записано дію, яку має виконати гравець, або запитання, на яке потрібно правдиво відповісти. Учасники по черзі обирають завдання опонентові, а той, витягнувши стікер, його виконує.

Різновиди

50 стікерів достатньо, щоб розвага затягнулась до пізньої ночі. Недаремно багатоваріантність гри використовувалась для написання сценаріїв пригодницьких фільмів чи розважальних передач. Виробники ігор скомпонували різні варіанти, пов’язані з віковими та тематичними напрямками.

Пропоновані серії:

  • для дітей;

  • для веселої компанії;

  • для пар;

  • камасутра;

  • дівич-вечір.

У тому, що гра популярна серед дітей та дорослих, нічого дивного немає. Та все ж необхідно враховувати вікові особливості. Для кожної серії характерний набір питань та дій. Тематика гри визначає кількість учасників, хоча достатньо навіть двох гравців. Але якщо ви хочете більше сміху та інтриги, залучайте якомога більше членів компанії. Від участі в грі важко відмовитись.

Особливості та переваги гри

Усім знайома ситуація, коли друзям, членам сім’ї необхідно відволіктись від звичних турбот і переключити увагу на щось для всіх спільне, цікаве та веселе. Майже всі ігри настільні вимагають розумової зосередженості, дотримання правил, певних знань та досвіду.

Пропонована гра звільняє від стереотипів і створює умови для безтурботних розваг, які допомагають гравцям перетворити проведений спільно час у велике задоволення з приємними незабутніми враженнями.

Гра заради гри

Розвага не визначає переможців, але у ній присутні елементи змагання. Якщо хочете розважитись, то кращої гри годі шукати. Щоб розвеселити, не потрібно заздалегідь заучувати анекдоти, пригадувати смішні історії, виконувати роль тамади. Все відбувається експромтом. Гра робить учасників рівноправними, кожен додає свій внесок у те, щоб усім було весело та цікаво.

Стікери з діями та питаннями дають інформацію для вирішення завдання у жартівливому дусі, завдяки цьому гумор буде щирий та дотепний. Якщо у вашому домі є тубус зі стікерами, це вже привід частіше запрошувати друзів і не вигадувати, як їх розважити.

Якщо хоч раз зіграєте в цю гру, ви назавжди станете її палким прихильником. Час, який ви проведе з друзями, буде пов’язаний з найкращими та найвеселішими пригодами, про які не раз згадаєте.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button