Поради

Як зробити сад з гравію

Сад з гравію має свої переваги. Його можна розбити на вже наявних квітниках, так і на абсолютно непридатній для вирощування рослин ділянці. Потрібно лише знати деякі тонкощі для його створення.

Визначившись з місцем під гравійний сад, можна приступати до підготовчих робіт. Першим ділом потрібно зробити розмітку, тобто окреслити межі майбутнього саду за допомогою звичайної мотузки. Далі знімається дерен і шар грунту завтовшки 20 см. Виходить своєрідний котлован, який необхідно пролити водою і залишити в такому стані днів на 10. Коли на цьому місці почнуть проростати бур’яни, їх слід видалити.

[ads2] Наступний етап – пристрій дренажної системи. Вона необхідна для відведення зайвої вологи від коренів рослин. В якості дренажу можуть бути використані дроблена цегла, гравій, грубозернистий пісок і інший відповідний матеріал.

Після цього ґрунт потрібно ущільнити і застелити геотекстилем, який не дасть бур’янам можливості проростати. При укладанні цього матеріалу слід звернути увагу на те, що в ньому необхідно робити отвори для стоку води через кожних 3 квадратних метра.

Якщо гравійний садок буде невеликим, то спочатку рекомендується розставити всі саджанці на підготовленій ділянці прямо в контейнерах. Це дозволить правильно оцінити і створити потрібну композицію. Але якщо сад значних розмірів, відразу придбати всі саджанці буде досить накладно, тому, зазвичай, рослини садять по мірі їх покупки.

У засипаному гравії роблять ямки, потім надріз в геотекстилі і висаджують рослини. Товщина гравію повинна бути від 5 до 10 см. Для декоративного відсипання можна використовувати різні види каменів, а також річкову і морську мушлю. Є один маленький секрет, який дозволить садівникам заощадити чимало грошей на відсипку. Спочатку можна укласти найдешевший звичайний гравій, а зверху вже покласти красивий декоративний.

Натхнення: www.kakprosto.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button