Поради

Правильний вибір матраца— запорука хорошого сну

Повноцінний сон необхідний людині для здорового і щасливого життя. Щоб створити для нього всі умови, потрібно вибрати якісні постільні вироби: ковдру, подушки, простирадла. Але головне — потрібно купити якісний матрац.

Що потрібно знати про матраци для сну?

В першу чергу матрац підбирають відповідно до зросту, віку, ваги людини. Стандартним навантаженням на спальне місце вважається діапазон ваги від 90 до 160 кг. Крім того, на вибір конкретної моделі матраца впливають:

  1. Наявність проблем з опорно-руховим апаратом. Наприклад, для поліпшення постави рекомендуються жорсткі вироби, а при захворюваннях поперекового відділу — м’які.
  2. Звички сну, наприклад — чи любить людина спати на боці або спині, часто змінює уві сні положення тіла. Якщо звично часто змінювати положення, матрац повинен швидко повертатися до вихідної форми.
  3. Чи буде спати людина одна чи ні — для двох людей потрібен матрац з незалежними пружинними блоками.

В більше ніж 1500 магазинів по всій Україні доставляються товари компанії Ком-Фор. Абсолютно всі матраци її виробництва характеризуються ортопедичним ефектом. Але серед них є особливі вироби — здатні ідеально адаптуватися під тіло людини, забезпечуючи вірне положення хребта і максимальний відновлювальний, лікувальний відпочинок для опорно-рухового апарату і всього організму. Ефект досягається завдяки зонуванню, причому, воно може бути присутнім як в пружинних виробах, так і тих, де пружинні блоки замінені наповнювачами з різними ступенями пористості.

Нові технології на варті здорового сну — виробник Com-For

Серед продукції компанії Com-For на особливу увагу заслуговують матраци з серії Regeneration, в основі яких присутній трикотаж з технологією Біоритмік. Його унікальність — інтегровані в тканину мінерали — лимоніт, іонізований кремінь і магній. Ці речовини нормалізують біоритми, сприяють прискоренню енергетичного обміну, допомагають позбутися від хронічного перенапруження нервової системи і наслідків стресів.

За посиланням https://come-for.com/matrasy/ можна ознайомитися з усім асортиментом матраців компанії, вибрати і купити необхідну модель. Важливо підкреслити, що ціна на матраци Com-For відрізняється привабливістю, тому що компанія Ком-Фор виступає не тільки як продавець, але і виробник товарів для сну. Продукція доставляється по Києву і всій території України.

Кнопка «Наверх»