Поради

Правила вибору туфлів на підборах

Ви досі вважаєте, що краса потребує жертв, а взуття на підборах не може бути зручним? Даремно! Це стереотип, котрий збиває з пантелику тисячі жінок і відлякує від купівлі красивого та стильного взуття. Якщо дотримуватися певних рекомендацій, можна придбати ту ідеальну пару, котра буде як розкішною на вигляд, так і комфортною у використанні. Одне із таких правил – купити туфлі на підборах Attico. Адже компанія створює виключно якісне і зручне взуття, аби розвіяти стереотипи, що красиві туфлі не можуть бути комфортними. Про інші рекомендації при купівлі туфлів на підборах поговоримо нижче.

Зверніть увагу на матеріал

Найбільш комфортними для носіння шкіряні жіночі туфлі на підборах: https://attico.ua/collection/zhinoche-vzuttia/zhinochi-tufli-na-pidborakh. Вони приймають форму ноги, не парять, не тиснуть, і дарують відчуття легкості та комфорту навіть при тривалому носінні.

Штучні тканини, зокрема, замінники шкіри, здатні до натирання та можуть парити ноги. Тому краще купити якісне взуття, адже бінго з синтетичним матеріалом і підборами може перетворити носіння такого взуття на страшний сон.

Обирайте правильний розмір

Так по-дівочи обирати взуття на розмір менше, аби ніжка виглядала, як у Дюймовочки. Але це не найкращий варіант, особливо, якщо йдеться про туфлі на підборах. По-перше, це некомфортно, по-друге, це небезпечно для здоров’я ніг і спини, а таке тривале носіння може викликати проблеми з поставою та суглобами.

Обирайте свій розмір і обов’язково зважайте на те, що після декількох годин у такому взутті, особливо, у спеку, ноги, зазвичай, набрякають і дещо збільшуються в об’ємі. Тому, щоб уникнути дискомфорту і ефекту тісного взуття, краще взяти пару з невеликим «запасом».

Підберіть «свою» висоту підборів

Найбільш комфортною висотою для підборів вважають 3-5 сантиметрів. Так нога приймає зручне положення і не сприяє підвищеному навантаженню на хребет, а вага тіла розподіляється рівномірно.

Але є декілька способів визначити висоту, котра найкраще підходить саме для вас. Один із методів полягає в тому, що вам потрібно:

  1. Свій ріст у сантиметрах розділити на довжину ніг
  2. Від отриманого показника відняти 1.67 (коефіцієнт співвідношення росту і довжини ніг)
  3. Помножити отримане число на 10 – так ви отримаєте ідеальну, найбільш комфортну висоту підборів під ваш зріст

Де купити?

Придбати якісне і комфортне взуття на підборах можна в магазині Attico. Широкий асортимент, доступніи ціни та бездоганна якість забезпечать зручне і приємне носіння. Зі взуттям від Attico ви забудете про мозолі, біль у стопах і незручне положення ніг. Навіть туфлі на високих підборах тут зроблені так, аби прикрасити ваш вечір і ні в якому разі не псувати його дискомфортом чи болем у ногах.

Переглянути каталог, характеристики та ціни можна на сайті інтернет-магазину. Заходьте та обирайте свою красиву і, головне, зручну пару взуття на підборах!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button