Фото

Представлений проект найвищої в світі вежі з дерева

Компанія вартістю кілька мільярдів доларів побудує найвищу у світі офісну будівлю з гібридною деревини. Переваги проєкту: екологічність і новий спосіб організації робочого простору.

Компанія Atlassian, що розробляє програмне забезпечення, в четвер представила проєкт будівлі під нову штаб-квартиру в Сіднеї. Вежа в 40 поверхів висотою 180 метрів буде найвищою вежею, побудованою з дерева. Масив дерева складається з шарів хвойних порід, спресованих разом. Фасад будівлі виконано зі сталі та скла і прикрашений садами на відкритому повітрі для відпочинку працівників.

Подібні будівлі поступово входять в моду серед компаній-гігантів. Гонка за екологічністю і створення робочого простору, що враховує потреби співробітників, — основні пріоритети при будівництві подібних конструкцій.

Проєкт вежі підготували архітектори з Нью-Йорка й Австралії. У компанії заявили, що енергопостачання будівлі буде на 100% забезпечено поновлюваними джерелами — сонячними батареями, встановлених на фасаді. Початок будівництва запланований на наступний рік, закінчення — на 2025. Вежа стане центром нового технологічного куточка в діловому кварталі Сіднея.

Atlassian була заснована в 2001 році Майком Кеннон-Бруксом і Скоттом Фаркухаром. Зараз вартість гіганта оцінюється, за даними Forbes, в 12 мільярдів доларів. Фаркухар зазначив, що робочий простір нового будинку, розраховане на 4 тисячі співробітників, буде стійким і гнучким, а інженери й дизайнери врахують вимоги до робочих місць після пандемії COVID-19.

«Ми створюємо простір для майбутнього світу, а не сьогоднішнього світу», — поділився лідер Atlassian.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть