Авто

Продажі електромобілів в США зросли на 86%

З січня по липень 2017 року продажі повністю електричних автомобілів зросли в Штатах на 86% порівняно з першими 7 місяцями 2016 року. Більше того, спостерігалося зростання продажів гібридних авто на 34%, а продажі всіх представлених на ринку 14 моделей автомобілів зросли на 45%, пише CleanTechnica.

Лідери з року в рік залишаються ті ж, за деякими винятками. Оскільки продажі Tesla Model 3 щойно стартували, на першій сходинці залишається Model S, причому з великим відривом. На другому — Chevy Bolt, ще один конкурентоспроможний електрокар у своєму класі, приблизно на 1000 продажу обійшов Tesla Model X. Остання виявилася на третьому місці, трохи випереджаючи Toyota Prius Prime. Chevy Volt замикає п’ятірку, але набирає силу і, можливо, займе четверту або навіть 3-ю сходинку до кінця року.

Nissan Leaf все ще тримається в сідлі і продає понад 1000 авто в місяць, незважаючи на вихід на ринок потужних конкурентів. Зараз автомобіль на 6-му місці. Мабуть, сприяють цьому знижки і широка доступність.

Тепер про аутсайдерів. Продажі BMW i8, BMW i3 і Ford Fusion Energi знизилися в період з січня по липень включно. BMW i8 тіснить більш технічно досконала Tesla Model S I3 найбільше загрожує конкуренція з боку Model 3. А Ford Fusion Energi поступається позиції з-за конкуренції з новими Prius Prime і Volt.

У червні європейський ринок електромобілів поставив рекорд: було продано 28 000 електрокарів, що на 54% більше, ніж за той же місяць минулого року. Ніхто не може змістити з перших рядків рейтингу Renault Zoe, французький хетчбек знову став бестселером в країнах ЄС.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button