Поради

Що таке віртуальна картка та як її отримати

Віртуальна платіжна картка є цифровою версією фізичної кредитної або дебетової картки. Вона дозволяє користувачам здійснювати онлайн-покупки, оплачувати послуги чи товари через NFC, проводити інші транзакції безпечним способом без використання пластику. Віртуальна картка може використовувати, так само як і фізична, але при цьому вона створюється та керується через обліковий запис онлайн або мобільний додаток банківської установи. При цьому генерується унікальний номер картки, термін дії та код безпеки для кожної транзакції, що ускладнює шахраям крадіжку та використання отриманої злочинним шляхом інформації.

Створити віртуальну карту можна лише у тому випадку, якщо у вас вже є рахунок у банку. Сам процес займає всього 1–2 хвилини. Можна створювати декілька різних карток та використовувати їх за потреби. Наприклад, з однієї оплачувати товари в інтернет-магазинах, а з другої робити платежі телефоном чи другим NFC-пристоєм. При цьому можна створювати картки у різній валюті, наприклад у гривні, євро, доларах тощо.

Переваги використання

Беззаперечними плюсами можна вважати:

  1. Підвищену безпеку. Ви можете вільно відкривати нові картки, закривати їх, оновлювати, міняти CVV тощо.
  2. Високий ступінь зручності. Вам не треба носити з собою фізичний пластик. Ви зможете купити будь-які товари або послуги цим платіжним засобом. При чому здійснювати покупки можна як онлайн, так і в фізичних магазинах або салонах.
  3. Можливість генерувати декілька віртуальних карток для різних цілей, таких як покупки в інтернеті або підписка на популярні сервіси.

Деякі постачальники віртуальних карток також пропонують додаткові функції, такі як можливість встановити обмеження на витрати або автоматично скасувати картку після певної дати. Це може бути дуже зручно у деяких випадках. Головне — навчитися користуватися цим платіжним засобом. Всі віртуальні платіжні картки, як дебетові, так і кредитні, є безпечні у використанні. Проте ви повинні переконатися, що їх постачальник є авторитетним, а вся конфіденційна інформація надійно зберігається.

Де отримати віртуальний платіжний засіб

Якщо ви хочете оформити карту, потрібно звернутися у Банк Львів. Він є надійним партнером та пропонує клієнтам вигідні умови співпраці. Ви зможете отримати наступні види карток:

  1. Стандартну, яку можна використовувати для будь-яких розрахунків у торгових та сервісних мережах.
  2. Депозитну. Вона підходить для людей, котрі хочуть зберегти свої кошти від інфляції.
  3. Зарплатну. Вона може бути класичною чи іменною.
  4. Пенсійну. Вона цікава тим, що на залишок коштів нараховується відсоток у 6 %.

Банк Львів пропонує своїм клієнтам й інші цікаві програми та можливості. За необхідності ви можете отримати детальні консультації у менеджерів та відкрити рахунок буквально за кілька хвилин.

Джерело: Сайт www.banklviv.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button