Поради

Програма антиплагіат: вчимося підвищувати унікальність

Багатьом цікаво, навіщо перевіряти текст на плагіат, і взагалі, чи варто на цей процес витрачати сили. Наприклад, для копірайтера вкрай важливо здати не тільки грамотний, але й унікальний текст. Даний момент пов’язаний з тим, що пошукові системи завжди сортують матеріал, присутній на веб-сайтах — якщо в поле зору потрапляє неякісна інформація, то рейтинг сайту відразу ж знижується.

Перевірити текст можна в режимі онлайн як на українській, так і на інших мовах — наприклад, прописати в Гуглі або Яндексі фразу перевірки на плагіат. Принцип дії всіх антиплагіатів єдиний: програма шукає сайти з однаковими реченнями і фразами, після чого видає відсоток унікальності вашого тексту. Відповідно, якщо текст був просто скопійований з якогось ресурсу, то унікальність буде нульова, така робота замовника тільки насмішить. Нижче розглянемо, як підвищити унікальність тексту, які методики існують, а також актуальне для студентів питання — чи перевіряють на плагіат курсові.

Найефективніші способи, які допоможуть підвищити унікальність

Матеріал повинен бути не тільки оригінальним, але і цікавим, якісно написаним. Грамотність в даній ситуації навіть не обмовляється, це апріорі. Щоб не довелося без кінця переробляти текст, спробуйте скористатися наступними рекомендаціями — зазвичай вони допомагають пройти Антиплагіат.

  1. Перед тим, як починати писати матеріал, бажано розробити власну структуру тексту. Природно, вона не повинна спотворювати зміст тексту, яку інформацію, яку вам потрібно донести читачеві.
  2. Найоптимальніший варіант — спершу добре дослідити тематику, і вже після цього починати писати текст. Звичайно, доведеться вивчити велику кількість різноманітних джерел, самостійно вникнути в тему і зрозуміти її. В такому випадку можна самостійно переказати тему таким чином, щоб в тексті були відсутні скопійовані фрази або речення.
  3. У тексті не потрібно використовувати цитати письменників або фразеологізми — антиплагіат їх обов’язково знайде. Не використовуйте слова, які часто зустрічаються в побуті, для того, щоб текст був унікальний, їх краще всього замінити синонімами.
  4. Краще за все не писати короткі статті — у них практично завжди унікальність низька.
  5. Дуже зручний варіант — використовувати велику кількість різних джерел. Також відмовтеся від копіювання певних фраз прямо з сайту — програма їх тут же виявить.

Як бачимо, непросте завдання: написати грамотний і унікальний текст. Проте, якщо слідувати вищезгаданим рекомендаціям, набратися досвіду, то все реально і може бути здійснено.

Чи потрібно перевіряти на Антиплагіат навчальні роботи?

Унікальність необхідно було дотримуватися ще до того, як з’явився Інтернет. Але, якщо тоді вчителі і викладачі використовували свою пам’ять, то на сьогоднішній момент роботу можна перевірити, використовуючи спеціальну програму. Тому просто скопіювати і красиво оформити текст не вийде — якщо він буде неунікальним, то студенту світить «незадовільно».

Звичайно, можна скористатися інформацією, запозиченої у Всесвітній Павутині, але в будь-якому випадку її доведеться переробити — самостійно вникнути в тему, вивчити її таким чином, щоб ви розуміли, про що йде мова, після чого грамотно переписати її.

Тут може виникнути складність. Деякі Антиплагіати навіть унікальну статтю бачать, як неунікальну. Це досить поширене явище, якщо потрібно написання курсової або диплома. У таких випадках студенту доводиться несолодко. Можна користуватися синонімами або вставляти геодезичні слова, щоб унікальність підвищити. У будь-якому випадку, пам’ятайте — в навчальних закладах вашу роботу будуть обов’язково перевіряти на плагіат.

Кнопка «Наверх»
Закрыть