Поради

Результати біоревіталізації обличчя та як довго вони зберігаються

Біоревіталізація обличчя — ефективна ін’єкційна процедура, що використовується в естетичній косметології для омолодження та боротьби з багатьма іншими проблемами шкіри. Процедура підходить жінкам та чоловікам віком 25–50 років. Найкращі результати вона демонструє в пацієнтів віку 30+, оскільки в молодших людей ще не сповільнилися природні процеси вироблення колагену та еластину, а в старших — складно компенсувати нестачу цих речовин біоревіталізацією. Потрібні інші процедури.

Показання до процедури

Показаннями до біоревіталізації обличчя можуть бути не лише усунення зморшок та зволоження шкіри. До них також належать:

  • порушення овалу обличчя;
  • обвисання повік, мішки під очима, набряклість;
  • розтяжки та шкірні складки;
  • вугри, акне, надмірна жирність шкіри;
  • пігментація та купероз;
  • післяопераційні рубці;
  • нездоровий колір обличчя внаслідок стресу та шкідливих звичок;
  • підготовка до агресивних косметологічних процедур чи реабілітація після них.

Перш ніж записатися на процедуру, врахуйте, що уколи біоревіталізації не будуть ефективними, якщо причиною проблем зі шкірою є гормональні збої, порушення обміну речовин та інші захворювання. У цих випадках спочатку потрібно пройти внутрішню терапію, а потім уже приступати до зовнішньої. Ціна біоревіталізації обличчя невисока, тому 2 види лікування не будуть мати великої різниці для бюджету.

Усе про методику омолодження

Одна з основних причин старіння шкіри — втрата вологи. Тому головна мета процедури — відновити її рівень та допомогти клітинам епідермісу утримувати молекули води без набряків. Для цього в косметології використовуються спеціальні препарати — дермальні наповнювачі на основі гіалуронової кислоти, мінералів та амінокислот. Ін’єкції цими засобами розгладжують зморшки, уповільнюють процеси старіння, покращують пружність та зволожують.

Результат та тривалість ефекту

Процедура біоревіталізації займає не більше години та проходить безболісно завдяки використанню анестетиків. Шприц із дуже тонкою голкою вводиться в епідерміс на глибину до 4 мм. Уколи робляться на відстані 1–1,5 см. Жінкам рекомендується записуватися на біоревіталізацію в середині менструального циклу, оскільки гормональні зміни можуть вплинути на ефективність результату.

Ефект від ін’єкцій помітний уже у 1–2 день — зникають поверхневі зморшки. На 7–14 дні також запускаються інші позитивні процеси в організмі: активізується синтез колагену, гіалуронової кислоти та еластину. Унаслідок цього покращується колір обличчя, підтягується овал, розгладжуються глибокі зморшки, шкіра стає пружною, зволоженою та еластичною. Тривалість ефекту індивідуальна та становить 6–12 місяців.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button