Поради

Біокаміни: переваги та недоліки

Біокамін – екологічно чистий пристрій останнього покоління, для його випуску вживаються інноваційні технології. Працюють вони без обладнання витяжки, кіптяви, чорного диму не буде. Обирати комфортну модель просто, адже вибір представлено у продажу величезний. Проблеми виникають хіба що з пошуком практичної моделі за доступною ціною. Розглянемо різновиди, розберемо типи роботи, розповімо, які переваги мають сучасні каміни.

Конструкція

Біокамін складається з таких елементів:

  • касета з паливом – її роблять з нержавіючої сталі;
  • корпус – може бути металевим чи керамічним, він не дає полум’ю вистрибувати за межі біокаміну;
  • система гасіння та розпалу – треба відсунути заслінки, піднести сірник, аби розпалити камін, закрити заслінку, щоб загасити його.

Працюють біокаміни на біопаливі, що заливається в опалювальний внутрішній блок. Паливо горить яскраво, але без іскор, сажі, чорного шкідливого диму. Пальне містить спирт, отже при його горінні виділяються пари вуглекислого газу. У невеликій кількості вони безпечні для людини. Головне регулярно робити провітрювання кімнати, де встановлено камін.

За допомогою слайдера (спеціальна кришка опалювального блоку) можна легко регулювати ступінь інтенсивності полум’я. Сучасні біокаміни повністю безпечні, адже відкритий вогонь знаходиться в межах контрольованої області пристрою. Палива обладнання «з’їдає» по-різному, багато залежить від обсягу ємності пальника. Обігрівач середніх розмірів споживає не більше 2.5 л за одну годину роботи. Детальну інформацію можна знайти в описі до моделі, що вас зацікавила. Ціна палива залежить від виробника та характеристик певного типу пального. Дуже популярні сьогодні продукти с ароматами кави, апельсину, хвої. Вони згораючи заповнюють кімнату приємними ароматами. Головне – дотримуватись техніки безпеки.

Переваги рішення

Екологічні біокаміни мають чимало переваг. Вони:

  1. Створюють на 100% безпечне вогнище у звичайній квартирі, не потребують установки димоходу.
  2. Зігрівають фізично та душевно – жоден сучасний камін не замінить центральну систему опалення.
  3. Створить ілюзію звичайного дров’яного каміна – декоративне багаття з дровами можна замовити у комплекті.

Недоліків нема, зокрема ціни. Проте, якщо порахувати витрати на обладнання звичайного каміни, біомоделі будуть досить вигідними. Пальне краще купувати якісне.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button