Відео

В Малаві та Індонезії річки перетворилися на кров

В Малаві та Індонезії річки перетворилися на кров. Місцеві жителі в паніці і пов’язують те, що відбувається з пророцтвом Кінця часів.

Витік річки Лінтіпе в Дедзе став криваво-червоним налякавши жителів, що живуть уздовж ріки. Шоковані жителі Нтхандізі і Дедзе сказали, що річка була звичайною, а потім раптом стала червоною.

Реки стали кроваво-красного цвета в Малави и Индонезии

«Як правило, ми прийшли сюди, щоб випрати наш одяг і набрати води для домашнього використання. Але, на наш подив, ми побачили, як кров тече по річці. Це налякало нас, і ми закликали деяких людей стати свідками дивного явища », — сказала одна жінка.

З’явилася суперечлива інформація: деякі кажуть, що криваво-червона вода пофарбована червоним оксидом з сусідньої шахти, а інші стверджують, що вода забарвлена кров’ю. Однак деякі геологи кажуть, що скидання відбувається з шахти з червоного оксиду, розташованої ближче до річки.

Las Aguas se ti?e de #Rojo en Jay?pura , Capital de Pap?a , en isla de Nueva Guinea Indonesia#video #imagenes pic.twitter.com/csN9K5zbDq

— Alerta Roja (@alertarojanot) 2 січня 2019 р.

Маленька річка в Джаяпурі, столиці і найбільшому місті індонезійської провінції Папуа, розташованої на острові Нова Гвінея, так само стала криваво-червоною. Причина загадкового кольору досі невідома.

Як не дивно, таке ж явище відбулося на центральній Яві в листопаді 2018 року, коли річка Логава Баньюмас загадково почервоніла.

Кнопка «Наверх»