Поради

Робота за кордоном: пошук вакансій в Польщі

Як свідчить офіційна статистика, ті українці, які хочуть поліпшити своє фінансове становище, знайти добре оплачувану роботу, обирають Польщу, Німеччину, Чехію, Італію та інші країни. Виїхати за кордон не просте рішення, де в більшості випадків, повністю виправданий і успішний крок. Багато хто шукає працю самостійно, інші вважають за краще звернутися до фахівців у цій галузі. Для того, щоб отримати легальну посаду краще вивчити відгуки про кадрові агентства країни, та визначитися з іншими можливостями працевлаштування.

Сайти для пошуку роботи в Польщі – прекрасний варіант для тих, хто намагається знайти вакансію самостійно. Компанія надає інформацію про популярні пропозиції від роботодавців, відгуки про агенції, сайти з пошуку роботи в Польщі.

Шляхи працевлаштування в Польщі: через сайт чи агентства?

Можна шукати місце двома способами: безкоштовно – самостійно, через знайомих, за допомогою Інтернету або платно – через агентства, посередників. Отже, ви вирішили йти самостійним шляхом. Для того, щоб знайти відповідні запиту пропозиції, краще звернути увагу на спеціальні сайти пошуку роботи в Польщі. Але тут слід враховувати декілька моментів.

Для того, щоб розмістити своє резюме на веб-ресурсі країни ви повинні володіти польською мовою. Можна зареєструватися на спеціальних інтернет-платформах, подати заяву і пройти співбесіду в Skype. Для пошукачів іноземців в Польщі працює державний портал Centralna Baza Islandert Pracu, де існує повна база пропозицій від безпосередніх роботодавців або воєводств, відомих компаній. Таким чином, ви можете знайти роботу наступними способами:

  • розмістити резюме в соціальних мережах, спілкуватися на форумах роботи в Польщі, щоб почути відгуки;
  • вивчити пропозиції на біржі або сайтах пошуку співробітників;
  • підписатися на новини Польщі про роботу від компаній, які оголосили вільні вакансії.

Звертаючись до агентства пошуку роботи спочатку краще ознайомитися з відгуками про діяльність фірми, з’ясувати, як давно вона на ринку послуг.

Рекомендації по вибору вакансій

Що потрібно знати, щоб заощадити час, нерви і знайти потрібну посаду? Ви все ж вирішили звернутися в агентство або компанію, що допомагають у пошуку? Робота за кордоном через агенцію, безумовно, спрощує життя. Щоб запобігти неприємностей, не напоротися на шахраїв, вам потрібно розумно підходити до вибору фірми. Слід звернути увагу на деякі деталі:

  • чи давно сайт роботи за кордоном працює на ринку послуг – краще від 5 років;
  • як компанія позиціонує себе в соціальних мережах обох країн;
  • чи є інформація про власників;
  • чи є ліцензія на надання послуг.

Останнім часом недобросовісні агентства активізувалися на ринку послуг. Вони дають обіцянку взяти на себе вирішення всіх питань, що стосуються документів, проїзду до місця роботи, але беруть гроші і зникають. Таким чином, кращий способом отримати легальну посаду буде звернутись на перевірені сайти для пошуку роботи в Польщі.

Після спілкування з роботодавцем або представником компанії, готової до найму, необхідно укласти трудовий договір. Існують різні форми, і тому перед підписанням, ретельно перегляньте умови роботи, згідно з цим контрактом. На роботу в Польщі є пропозиції в галузі обслуговування, туризму, харчової та будівельної галузі, некваліфікована робота користується попитом. Існує можливість отримати посаду за кваліфікацією, але потрібне знання мови.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button