Поради

Пам’ятки Львова: куди можна піти

Львів – це дивовижне українське місто, яке славиться теплою атмосферою європейських міст, багатством архітектурних пам’яток і різноманіттям розваг. Завдяки переплетенню східної та західної культур, Львів набув неповторного вигляду, що приваблює туристів з різних країн. З приходом весни починається сезон туристичних поїздок в це чудове місто і його околиці, тому список найбільш відвідуваних місць Львова буде корисний для мандрівників. Куди піти у Львові – ми розповімо далі.

Знакові споруди

Незважаючи на невеликі розміри, місту є, чим здивувати навіть «бувалих» туристів. До будівель, що формує екстер’єр міста, відносяться:

* Площа Ринок – справжній історичний комплекс. Саме тут зводилися перші споруди міста ще в епоху Середньовіччя. Це улюблене місце львівських екскурсоводів і відвідувачів країни.
* Львівська опера – один з найбільш естетичних театрів Європи. Екстер’єр і інтер’єр виконані в незвичайних ренесансово-барокових рисах. Тут можна не тільки наживо побачити кращі оперні та балетні постановки, а й докладніше дізнатися про історію оперного театру.
* Ратуша – адміністративна будова в класичній стилістиці. Сюди туристи з різних міст і країн приходять, щоб з висоти пташиного польоту помилуватися місцевими міськими пейзажами.
* Палац Потоцьких – зараз тут розміщена галерея сучасного мистецтва, але раніше комплекс призначався для проведення урочистостей. Це історична будівля з фасадом європейського типу в самому центрі Львова.

Так само цікаві варіанти для відпочинку можна подивитися тут, почитати про історичні місця.

Місцеві храми

За кількістю храмів різних конфесій, Львів може зрівнятися з великими європейськими містами. Найбільш популярні храми у туристів:

* Домініканський собор – монументальний храм, виконаний в стилі “бароко” і доповнений різноманітними декоративними елементами. Внутрішнє оздоблення собору, зокрема, домініканські дерев’яні скульптури, збереглися з часів його зведення в 18 столітті.
* Костел Святої Єльжбети – споруда в неоготичному стилі з відтінком романського архітектурного напрямку. Церква Святих Ольги та Єлизавети захоплює гостей своєї.
* Костел і монастир Бернардинів – архітектурна пам’ятка міста, який відноситься до найбільш древніх. Будівництво Бернардинського монастиря, в якому розташована греко-католицька церква Св. Андрія, було завершено в 15 ст.
* Вірменська церква – вважається однією з найбільш древніх будівель релігійного характеру на території сучасної України.

Замок

У Львові та його околицях розташовані як функціонуючі замки, так і руїни стародавніх монументальних будівель. До останніх відноситься “Високий Замок” – комплекс з руїнами, масштабною парковою зоною і естетичними скульптурами. Комплекс знаходиться на Замковій горі, оглядовий майданчик на вершині якої – найкраще місце для зйомки міських пейзажів.

Олеський і Підгорецький замки – перевірена частина екскурсій в околицях Львова. Про Підгорецький замок ходять містичні легенди. Обидва замки являють собою цінні архітектурні споруди, привабливі для туристів.

Атмосферні місця

Львів цікавий не тільки масштабною архітектурно-історичною складовою, а й чарівною атмосферою маленьких вуличок, тематичних міських кафе, незвичайних музеїв. Наприклад, тут є музей і театр пива. Під час екскурсії в музеї можна побачити весь виробничий процес, а також продегустувати найбільш вдалі місцеві сорти напою. У кафе “Театр Пива” можна побачити живі виступи львівських музикантів і покуштувати крафтове пиво з апетитними закусками.

Також неможливо уявити собі Львів без кавового аромату, який доноситься до гостей міста з різних куточків. Тут величезна кількість кав’ярень, кондитерських, кафе і ресторанів. Найромантичнішим по праву вважається місце “Італійський дворик”, в якому розмістилося невелике кафе.

У Львові кожен зможе знайти собі розваги на смак, будь то огляд архітектурних споруд, відвідування театральних постановок, дегустація місцевих страв і кондитерських виробів, денні та вечірні прогулянки, шопінг і навіть активні види розваг.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button