Поради

Роль детектора брехні у сучасному суспільстві. Де знайти гарного поліграфолога?

Правда чи брехня, скільки разів ви задавалися цим питанням, спілкуючись з людиною. Справа у тому, що при бажанні та певній практиці можна зіграти будь-яку емоцію: злість, розчарування, пристрасть і навіть кохання. То як дізнатися, що кохають саме тебе, а не твою машину і будинок у передмісті?

29-06-16-foto-600x402-1

Песиміст скаже — кохання не існує, оптиміст буде стверджувати, що треба вірити не дивлячись ні нащо, а реаліст звернеться до поліграфолога. Це професіонал, який за допомогою новітнього обладнання здатен зазирнути у душу людини та зрозуміти каже вона правду, чи це лише гарно зроблена постановка.
Гарного експерта-поліграфолога від аматора відрізняє те, що він здатен кожен свій висновок, кожне своє слово підтвердити стрибком чи провалом лінії на діаграмі. У сучасному світі поліграфологія вивчає біологічні реакції людини на певні подразники. Ними зазвичай виступають незручні питання.

Гарний актор настільки віртуозно грає, що навіть сам вірить у створену ним ілюзію. Проте деякі люди грають на наших почуттях, таким чином отримуючи те, що їм потрібно. Подібна практика існує не лише в особистісних стосунках, але й у корпоративних відносинах. У світі жорсткої конкуренції усі методи допустимі, доки вина не доведена. Тому корпоративне шпигунство — це, у принципі, буденна справа, через яку втрачають мільйони. Проте варто влаштувати одну перевірку на поліграфі, як деякі співробітники зникають прямо з офісу. Вони не пишуть заяви про звільнення, а просто тануть у повітрі, як якісь фантоми.

Людський організм набагато чесніший за обличчя і руки. Можна підробити жести, обрати відповідний вираз обличчя, навіть погляд буде чеснішим, ніж у святого. Проте у глибині душі людина знає, що каже направду, і її від детектора брехні не сховати. Зміна ритму серцебиття та стрибок тиску будуть найбільш чесними у світі свідками. Проте, щоб машина могла показати дійсний результат, з нею повинен працювати професіонал. Такого ви можете знайти на сайті.

На що здатен справжній поліграфолог-психолог?

Інколи наше життя нагадує детектив. Тому дуже складно визначити який шлях правильний. Уся справа у неправді, яка вкриває очі. Проте детектор брехні здатен прибрати її. Його можна застосовувати у трьох напрямках:

  • для роботи з фізичними особами;
  • для співпраці з компаніями;
  • при співробітництві з державними органами та політичними партіями.

Гарним прикладом успішної роботи поліграфологів є максимально широке включення детектора брехні у процес Люстрації. Саме завдяки цьому пристрою було знайдено багато людей, які переслідують власні інтереси, а державу і народ не ставлять ні в що.

Окремо слід розібрати застосування детектора брехні політичними партіями. Справа у тому, що цей пристрій швидко визначає коло осіб, яким можна довіряти. Мало того, він дозволяє створити продумані списки, які не дискредитують партію прямо на виборах. Адже у нас нерідкість, коли до списку потрапляють люди, які мали судимості, не задекларували свої доходи, або ж мають подвійне громадянство.

Детектор брехні дозволяє знаходити темні плями у біографії, та допомагає вивести людину на чисту воду. Мабуть, найбільш яскравим прикладом у даному контексті будуть судові експертизи.

Де знайти професійного поліграфолога у місті Львові?

В компанії «Детектор Брехні» працюють лиши професіонали своєї справи. Діяльність фірми підтверджена відповідними сертифікатами та документами. Перевірка може проводитися як у стінах підприємства, так і за його межами. Тому якщо ви бажаєте зробити несподівану перевірку для своїх співробітників переходьте на сайт detektor.org.ua.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button