Поради

Розвиваюча ялинка для дітей своїми руками просто і швидко

Зазвичай діти із задоволенням наслідують батьків, але наряджати ялинку з маленькими дітьми буває небезпечно, особливо якщо іграшки скляні, а ялинка висока. У такому випадку занадто великий ризик, що малюк, не маючи ще хорошої дрібної моторики, впаде, упустить іграшку і поріжеться осколками. Зробіть ялинку спеціально для дитини своїми руками.

18-12-14-foto-600x559-1

Щоб дитина також змогля нарядити ялинку, можна зробити своїми руками безпечну ялинку з фетру. Вона послужить чудовою прикрасою будь-якої кімнати в будинку і не займе багато місця.

Щоб зробити таку декоративну ялинку, вам знадобиться великий аркуш фетру зеленого кольору (для самої ялинки) або щільна фланель, а також кілька невеликих аркушів фетру для шиття ялинкових іграшок та подарунків, клей або нитки з голкою. Щоб іграшки та подарунки добре кріпилися до ялинки, знадобиться також одежна застібка- «реп’ях».

Процес роботи вкрай простий – з великого листа фетру вирізаємо найпростіший силует ялинки і кріпимо його на стіну за допомогою двостороннього скотча або кнопок. З невеликих шматків фетру вирізаємо кружечки (майбутні кульки на ялинку), овали (шишки), зірку. Можна також вирізати «подарунки» під ялинку, за бажанням. При наявності часу, уміння і бажання можна «іграшки» та подарунки обробити вишивкою, тасьмою, мереживом.

Наклеюємо «реп’ях» на зворотну сторону «іграшок» і «подарунків». Ялинка готова. Покладіть і під неї з 31 грудня на 1 січня для дитини невеликий подарунок.

Після закінчення новорічних канікул просто згорніть її і приберіть в поліетиленовий пакет, щоб наступного року знову декорувати свій будинок такою ялинкою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button