Поради

Секрет популярності криптовалюти та види гаманців до неї

Заробіток на криптовалюті зараз на піку своєї популярності. Всі намагаються як можна швидше вникнути в цю тему та почати торгувати. Спеціалісти, які почали цікавитись криптою давно, вже впевнено заробляють великі гроші. Для новачків зараз розробляється безліч навчать, тренінгів, вебінарів, які допомагають стати експертом в цій темі. Окрім постійного розвитку в темі криптовалюти, важливо ще й слідкувати за новинами, а це можна зробити на сайті https://cryptonovunu.com/, де постійно поновлюється інформація про стан криптогаманців.

Image by Sergei Tokmakov Terms.Law from Pixabay

Чому віртуальні гроші такі популярні?

Криптовалюта не рахується офіційним платіжним засобом в жодній з країн. Але вона має свій курс, а власник крипти не прив’язаний до певного місцепроживання. Вона існує віртуально і незалежно. Криптовалюта має ряд переваг, завдяки яким і отримала ряд переваг:

  • Універсальність. Гаманець для крипти може бути створений в будь-якій точці світу з прив’язкою лише до смартфона чи ПК.
  • Повна прозорість платежів. Вони всі є в історії в постійному доступі.
  • Всі системи створення крипти однакові й рівноправні. Тому заблокувати гаманець не можливо.
  • Анонімність системи.

Електронні гаманці дуже надійно захищені, ними не можуть скористатись шахраї і це також великий плюс.

Види криптовалют

Створити криптовалюту не важко, але от досягти того, що вона стане популярною та нею будуть користуватись – це вже інше питання. Зараз існує декілька найрозповсюдженіших віртуальних валют: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash. Зазвичай популярність вираховується згідно з курсом до долара США. Цей список набагато довший, але всі інші валюти не такі розповсюджені.

Що таке криптогаманець і яким він буває?

Криптогаманець – це та річ, яка необхідна для торгівлі криптовалютою. Він використовується буквально для всіх операцій: покупка, продаж, майнінг, операції з краном і т.д. Знайти якісний гаманець не так просто. Їх існує надзвичайно багато і всі вони мають свої переваги та недоліки. Загалом розрізняють декілька видів гаманців:

  • Електронний. Такі гаманці створюються онлайн, а реєстрація звичайна, як на будь-якому сайті. Такий вид не рахується дуже надійним. При виборі обов’язково дивитись на репутацію компанії.
  • Для установки на ПК. Це такі ж електронні, але їх можна встановити на ПК. Захист тут більший, але краще обирати гаманці від розробника самої криптовалюти.
  • У вигляді додатка на смартфон. Такі ж гаманці, як для ПК, але ще з версією для телефону.
  • Апаратний. Він найзахищеніший, бо всі ключі доступу зберігаються на флешці. Але він не підійде для постійного пересилання крипти. Краще такий використовувати для зберігання віртуальної валюти. 
  • Паперовий. Також дуже надійний варіант, бо всі дані (ключі) зберігаються на папірці схожому на банкноту.

Розібратись в криптовалюті доволі складно. Але ті, хто вже це зробили, дуже задоволені результатом. В майбутньому цей напрямок буде все більше розвиватись. Тому зараз саме час почати вивчати цю тему.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button