Поради

Що пропонує компанія Avis?

Avis — компанія, що завоювала незламний авторитет не лише в Україні, а й у цілому світі. Її послугами користується близько 170 країн уже більше, ніж 70 років. Avis — це надійність, зручність та доступність.

оренда автомобіля

Переваги співпраці

Компанія володіє величезним автопарком, так що тут ви неодмінно знайдете саме ту модель автомобіля, яка вам підходить. Автопарк представляє:

  • автомобілі класу міні — будуть хорошим варіантом для напруженої робочої поїздки, адже вони зручні завдяки своїм маленьким розмірам і працюють майже безшумно;

  • просторі авто — комфортні для сімейної подорожі чи поїздки з веселою дружньою компанією;

  • мінібуси — стануть у пригоді, коли потрібно перевезти об’ємні речі чи спортивний інвентар.

Окрім цього, в Avis доступна оренда автомобіля для романтичної подорожі, ділової зустрічі, поїздки в аеропорт, виїзду за кордон. В автопарку також представлена група автомобілів класу Select, до якої входять найбільш популярні марки автівок. Ці групи відрізняються залежно від країни, в якій сформовані. Замовивши транспортний засіб саме цього класу, ви можете бути впевненими, що почуватиметеся за кермом комфортно за будь-яких обставин. Також у автопарку є авто класу люкс, що особливо зручно, коли потрібно справити враження, скажімо, на клієнтів чи бізнес-партнерів.

Оренда авто

Сервісний центр

Avis займається не просто прокатом автомобілів. До своїх обов’язків компанія включає ще й інформування клієнтів та надання допомоги. Особливо актуальною робота сервісного центру є у випадку оренди авто за кордоном, адже незнайома країна, інші правила водіння, іноземна мова — усе це спричиняє труднощі для особи, що за кермом.

Сервісний центр Avis:

  • надає консультації щодо бронювання транспортного засобу за кордоном;
  • інформує щодо сплати штрафів;
  • надає відомості щодо оформлення документації на прокат авто в Україні і за її межами;
  • вирішує проблеми ремонту автомобіля та його страхування;
  • приймає та обробляє скарги;
  • включає клієнтів до програми лояльності.

Програма лояльності

Програма лояльності від Avis — це система накопичення бонусів від оренди, яка працює за принципом “чим більше прокату — тим більше переваг”. Коротке пояснення: чим більше балів ви накопичите, користуючись програмою лояльності, тим більше шансів отримаєте брати участь в акціях, мати знижки на оренду, або й узагалі отримати авто напрокат на цілі вихідні. Зареєструватися в програмі можна на сайті. Реєстрація абсолютно безкоштовна. Звертайтеся до компанії Avis, тут подбають про ваш комфорт та безпеку!

Кнопка «Наверх»
Закрыть