Поради

Що таке моноколесо?

Моноколесо – сучасний вид транспорту. Людині, яка хоче освоїти його, потрібно тонко відчувати рівновагу в русі, вміти отримувати задоволення від життя і бути схильною до ризику. Моноколесо є високотехнологічним технічним засобом пересування однієї особи. Як і інші сучасні технічні пристрої, воно поєднує в собі простоту дизайну, що вражає, з конструкцією, що має багату науково-технічну історію. Це свого роду еволюція звичайного колеса в моноколесо.

Навіть якщо в місті затори — завжди можна дістати з багажника моноколесо і продовжувати рух. Навіть у багажнику машини такий гаджет не займе багато місця. Моноколесо – справжній прорив у світі персонального транспорту. Зараз з’являється все більше користувачів цього пристрою на дорогах міст та сіл. Навчившись їзди на цьому пристрої, багато людей відмовились від інших видів транспорту, включаючи автомобілі.

Що таке моноколесо

Сучасне моноколесо – це інноваційний спосіб пересування. Поки що такий вид транспорту немає широкої популярності з причини конструкції – колесо та двигун, проте все ще попереду. Щасливі власники моноколес вже відзначили переваги цього мобільного та зручного гаджета при пересуванні по місту, легкості обслуговування, а також зручності зберігання пристрою. Що важливо, моноколеса коштують недорого, а здатні замінити повноцінний скутер.

Акумуляторна батарея гаджета легко заряджається за потреби. Своєю компактністю конструкція акумулятора завдячує еволюції всіх мобільних пристроїв. При цьому можна проїхати до 50 км зі швидкістю 30 км на годину. Проте такі показники залежить від моделі конкретного моноколеса. Максимальна швидкість, яку може розвинути пристрій, становить 80 км на годину, дальність поїздки – до 240 км. У середньому конструкція здатна витримати до 120 кг, у деяких моделях цей показник збільшується до 150 кг.

Переваги моноколес

Плюси моноколес оцінили всі користувачі цього виду транспорту. До їхніх основних переваг можна віднести:

  • можливість комфортабельного та швидкого переміщення;
  • можливість використовувати пристрій навіть у щільному пішохідному потоці та у межах міста;
  • зручне зберігання, обслуговування, перенесення завдяки маленьким габаритам та вазі. Такий пристрій займає не більше 2 пар взуття і його можна покласти до шухляди.

Корпус такого електротранспорту має невеликі габарити, проте вміщує електричний мотор і гіроскопічну систему з датчиками, акумулятор, а також надшвидкий процесор. При включенні пристрою відбувається активізація всіх внутрішніх систем, і транспорт готовий до виконання команд власника. Моноколесо починає рухатися тільки після того, як користувач встав на підніжку та трохи нахилив корпус вперед. При бічних поворотах корпусу пристрій можна спрямовувати убік.

На перших етапах експлуатації користувач тільки звикає до такої моделі транспорту, а згодом зможе керувати цим транспортом на інтуїтивному рівні, навіть не замислюючись про майбутні рухи. Чим більше досвіду отримує власник пристрою, тим більше можливостей він відкриває. Наприклад, активні власники з легкістю виконують велику кількість трюків та складних маневрів, які новачкам здаються екстремальними: спускаються сходами, роблять кругові рухи на асфальті, пересуваються по нерівному ґрунту у місті, роблять стрибки. Однак варто застерегти, що на початковому етапі не потрібно навіть намагатися освоїти такі важкі прийоми. Краще зосередити свою увагу на отриманні базових навичок управління.

Купуючи моноколесо, людина стає власником інноваційного, надійного та прогресивного виду транспорту, який зручний в експлуатації, зручніший за самокат. Навчитися їздити на ньому не важче, ніж освоїти велосипед. Це дивовижна розробка поступово витісняє скутер, електровелосипед, електросамокат та інші види транспорту, які мають більші габарити та менш практичні.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments