Поради

2015 – Рік дерев’яної кози. Характеристика року. Що нас чекає в 2015?

Характеристика року

За китайським календарем символом і талісманом 2015 стане дерев’яна синя Коза. Господиня року дуже добродушна, гостинна, оптимістична і символізує жіноче начало. Також коза є уособленням родючості та сім’ї, тому наступаючий рік подарує успіх у сімейному житті. Астрологи впевнені, що саме цього року, з’явиться багато охочих укласти шлюбний союз і всі здійсненні шлюби будуть міцними і щасливими, а багатьом закоханим парам вдасться завести довгоочікувану дитину. Адже коза відноситься до стадних тварин і не виносить самотності.

08-12-14-foto-550x389-1

Мрійте і активно працюйте

Ця тварина відрізняється веселим, легким і мінливим характером, що позначиться на власній поведінці і настрої. Слід проявити наполегливість і впертість у своїх справах і тоді чуйна коза щедро винагородить всіх трудоголіків. Під її керівництвом відбудуться зміни життя на краще і в цілому, 2015 обіцяє принести удачу тим, хто багато мріє про прекрасне і активно трудиться.

[ads2] Продумуйте кожен крок

Коза дуже обережна, не варто сердити її необдуманими і необачними вчинками. Краще не приймати легковажні рішення, інакше весь рік доведеться виправляти помилки. Важливо продумувати кожен крок, але при цьому можна не боятися ризикувати і втілювати всі свої сміливі ідеї.

Дерев’яна коза обожнює все оригінальне і незвичайне, зв’язку з цим у багатьох вийде продемонструвати свої таланти і проявити свій потенціал. Варто приготуватися до яскравих подій, якими буде перенасичений 2015 рік.

Читайте також: Як зустрічати Новий рік 2015 за китайським календарем

Приємними сюрпризами та успіхами, особливо щедро, коза винагородить добрих і чесних людей. Ледарів ж і агресивних людей очікують непривітно дні, так як коза сама випромінює радість і ласку і не потерпить злості.

У 2015 році стихією року є дерево, яке символізує ранок і весну. Дерево позитивно впливає на щедрість і сприятливість, тому спокійний, мирний і безпечний час гарантовано в майбутньому році. Той, хто давно чекає щастя і любові, може з радістю чекати Нового року 2015! Коза з радістю допоможе виконати всі бажання і реалізувати все задумане.

Від вас достатньо не лінуватися, забути старі образи і мислити позитивно.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button