Поради

Штучна новорічна ялинка в магазині Смерека

Виробник і разом з цим реалізатор штучних сосен і ялинок компанія «Смерека» представляє вам на вибір широкий спектр різних в конструкційному відношенні дерев, які можуть в новорічні дні прикрасити ваше житло.

Ялиночки і сосни, які наші фахівці роблять на власних виробничих потужностях, відповідають усім світовим і національним стандартам безпеки. Вони радують вражаючим дизайном і прийнятними цінами. Реалізовуючи штучні ялинки, інтернет-магазин Смерека гарантує їх майбутнім власникам високу ступінь їх надійності і довговічності.

Чим штучна ялинка вигідно відрізняється від натуральної

Компанія «Смерека», яка разом з виготовленням ялинок займається їх реалізацією, пропонує купити штучну ялинку на взаємовигідних із замовником умовах. Замовлення легкозрозуміле, чіткість і оперативність доставки гарантовані.

Сьогодні багато хто віддає перевагу штучним ялиночкам над натуральними, і причини для цього цілком вагомі:

  1. Сосна і штучна ялинка максимально безпечні.
  2. Вона не залишає сміття, оскільки хвоїнки не обсипаються.
  3. Штучний аналог живого дерева має довгий термін служби — його не доведеться купувати щороку, і чинник економічності має для багатьох вирішальне значення.
  4. Штучні дерева ідеально відповідають критеріям безпеки – як протипожежному, так і екологічному.

Крім того, кожна з наших новорічних штучних ялинок радує дизайнерською привабливістю і відсутністю деформації — первинний вид після зберігання в коробці у них буде збережений.

Штучна ялинка: ціна — вигідна, доставка — чітка

Екологічні і довгострокові ялини і сосни купляються з розрахунком їх багаторічного використання, а тому, розглядаючи штучні ялинки преміум і інші варіації, варто передбачити варіанти їх зберігання і упаковки. Як правило, в комплектації штучної ялинки, ціна якої в «Смереці» конкурентоздатна, числяться ствол і гілки.

Варіації гілочок в плані кріплення можуть бути такими:

  1. Забезпечені дротом і такі, що відгинаються. Після установки деревце розправляється, і йому надається оптимальної форми.
  2. З гачками. Із стволом такі гілки з’єднуються відповідно до специфічного, наявного як на них, так і на стволі, маркування.
  3. Шарнірні. Категорія максимально зручна — гілочки розкриваються за принципом парасольки на основі самостійного режиму.

У інтернет-магазині «Смерека» вас чекають приголомшливі штучні ялинки з доставкою і лояльними цінами!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button