Поради

Порівняння різних методів брендування упаковки

Брендовані пакети вважаються найефективнішою і ненав’язливою рекламою, оскільки:

 • зображується тільки корисна та ефективна інформація;
 • значні тиражі для купівлі набагато вигідніші;
 • якісні пакети використовуються багаторазово і щоразу потенційні клієнти звертають увагу на малюнок;
 • пакети, з огляду на їхнє широке розмаїття форм і характеристик, є найпоширенішою і ходовою упаковкою, особливо для брендування.

Виготовлення поліетиленових пакетів прямо впливає на їхню якість і навіть презентабельність: використання сучасного обладнання, першокласної сировини, досконалих технологій.

А які методи брендування здатні зробити кульок найпрезентабельнішим і помітним для очей потенційного клієнта?

Огляд методів брендування

Чому взагалі так популярні брендовані товари? Насамперед – це впізнаваність, яка позначається на лояльності покупців. Так, великі розкручені мережі лідирують у плані боротьби за клієнта, проте навіть маловідомі компанії досягають успіху за умови правильної маркетингової стратегії.

Від чого залежить якість логотипу на пакетах? Від методу його нанесення на поліетиленову заготовку. Розглянемо найбільш популярні.

 • Шовкографія.

Цей метод передбачає ручну роботу професіоналів, тому його можна назвати найбільш витратним. Тут використовуються спеціальні трафарети, через які на поверхню наносяться шари в’язкої фарби. Застосовує і фотохімія для створення прогалин.

Найякісніші брендовані пакети виготовлені методом шовкографії, оскільки висока якість зображення, а також плавні переходи кольорів визначають його цінність.

 • Флексографія.

Повністю машинний метод, у якому застосовуються швидковисихаючі фарби і флексоформи. Поліетиленова заготовка проходить через комбінацію валів, кожен з яких наносить свої фарби, а також частину зображення.

 • Офсетний друк.

Зображення в цьому разі виходить більш чітким. Якщо у флексографії використовують гнучкі форми для друку, то офсет передбачає застосування жорстких.

Переваги та недоліки методів

Що вибрати і як замовити пакети з логотипом? Усе залежить від терміновості та тиражу:

 1. офсет і флексографія передбачає виготовлення великої партії брендованої упаковки. Нічого дивного, адже під конкретне замовлення готуються спеціальні штампи і налагоджується обладнання;
 2. якщо потрібне швидке виробництво пакетів великою партією, професіонали рекомендують вибирати флексографію. Більш якісне зображення запропонує офсетний друк;
 3. брендування методом шовкографії замовляють для невеликого тиражу, але кращого результату. Такі пакети будуть використовуватися на різних виставках, як презентабельне пакування дорогих покупок тощо.

Нині професіонали виготовляють якісні брендовані пакети, використовуючи методи флексодруку та шовкографії.

Де краще замовити пакети з логотипом в Україні?

Торгова марка МПАК – найкращий вибір і для великого, і для дрібного замовника:

 • детальна консультація від професіоналів із багаторічним стажем;
 • виготовлення та подальше зберігання флексоформ для клієнтів. Це означає, що наступні замовлення виконуються вже без виробництва кліше;
 • широкий асортимент виробництва та подальшого брендування кульків найрізноманітніших видів і типів, включно з біорозкладними пакетами.
 • запропонуємо доступну ціну продукції, оскільки самостійно виготовляємо плівку;
 • незмінно висока якість, оскільки застосовується сучасне обладнання та найкраща сировина.

Обирайте для свого бізнесу надійних партнерів і постачальників – обирайте МПАК!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button