Поради

Шугарінг: цукрове задоволення або «Привіт, гладеньке тіло!»

Шугарінг – це різновид епіляції з використанням густої цукрової пасти. Для видалення небажаного волосся цю пасту слід розподілити на шкірі, а потім видалити разом з волосками, які надійно прилипають до липкої суміші.

Історія шугарінгу

Шугарінг – одна з найдавніших косметичних процедур, за допомогою якої наші предки позбавлялися небажаного волосся та досягали красивої, гладкої шкіри. Цукрова епіляція зародилася ще за часів Стародавнього Єгипту, коли рослинність на тілі вважалася чимось непристойним.

Щоб позбавитися волосся на всьому тілі, за винятком голови, жінки вигадували безліч способів, але найпростішою, доступною і водночас ефективною виявилася цукрова епіляція.

Згідно з легендою, цю процедуру в моду запровадила єгипетська цариця Нефертіті. У ті далекі часи використовували не цукор, а мед у поєднанні з екстрактами трав, які надавали заспокійливий та зволожуючий вплив на шкіру.

Розповсюдження шугарінгу

Шугарінг швидко набув великої популярності в арабських країнах – Тунісі та Персії. Місцеві жінки були дуже вимогливими до краси та гігієни свого тіла. Навіть мови не могло бути про те, щоб мати волоски на тілі! Це вважалося великою ганьбою, ознакою поганого тону, оскільки рослинність на тілі вказувала на приналежність до найнижчого стану.

До появи шугарінга арабки видаляли волосся варварськими методами:

  • Випалювання. У буквальному значенні жінки випалювали рослинність на тілі, і не дивно, що після цієї болючої та небезпечної процедури залишалися рубці та опіки.
  • Використання суміші яблучного оцту та котячих фекалій. Цією «ароматною» сумішшю потрібно було обмазати все тіло і чекати кілька годин, щоб отримати заповітний ефект.

Не дивно, що шугарінг став справжнім порятунком для арабських красунь. Він настільки їм сподобався, що й донині цю процедуру часто називають «Перською епіляцією». І саме у Персії для видалення волосся вперше стали використовувати цукор, а не мед.

У Персії та Тунісі шугарінг протягом багатьох століть перебуває в топі косметичних процедур, а ось у наших краях цей вид епіляції з’явився відносно недавно, і одразу зміг завоювати велику любов.

Суть процедури

Для видалення волосся використовується цукрова паста, що складається виключно з натуральних продуктів: цукру та води. Це класичний рецепт, який іноді збагачують лимонною кислотою, що надає суміші велику еластичність.

Пасту нагрівають до 40С, а потім охолоджують до 37С – така температура є комфортною для тіла і не викликає ні опіків, ні неприємних відчуттів. На оброблювані ділянки теля наносять теплу карамельну пасту проти росту волосся, а через короткий проміжок часу (від 30 секунд до 1 хвилини) суміш різким рухом видаляється з тіла разом з прилиплими до неї волосками.

Для процедури видалення волосся можна використовувати суміш різної консистенції. Підійде як щільна, так і рідкіша маса, все залежить від жорсткості волосків. Для більш зручності можна використовувати тканинні волоски та шпатель.

Сильні та слабкі сторони шугарінгу

Незважаючи на появу сучасних технологій у косметології, цукрова епіляція не перестає користуватися великою популярністю у жінок. І цьому є прості пояснення:

  • Відсутність алергії завдяки натуральному складу суміші.
  • Безпека проведення процедури – травмувати шкіру або отримати опік неможливо.
  • Додатковий догляд за шкірою – епіляція поєднується з механічним пілінгом, під час якого разом з небажаними волосками видаляються й ороговілі частинки шкіри.
  • Ефективність процедури – вже після першої процедури волосся втрачає насиченість пігменту, стає більш тонким і м’яким, і позбутися його можна на 2-4 тижні.
  • Шугарінг підходить для всього тіла – видалити волоски можна в будь-якій частині, будь то ноги, руки, пахви, зона бікіні або ділянка шкіри над верхньою губою.

Здавалося б, шугарінг – напрочуд проста і доступна процедура, яку з легкістю можна проводити самостійно. Так може здатися лише з першого погляду, але насправді ефективність цукрової епіляції залежить від багатьох нюансів: правильно складених пропорціях суміші, охолодження до потрібної температури, витримки встановленого часу та ін.

Щоб отримати дійсно вартий результат, найкраще довірити своє тіло фахівцеві, який досконало володіє всіма тонкощами «солодкої» епіляції. Так, шугарінг Черкаси стане чудовим вибором для тих, хто прагне краси та досконалості свого тіла.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button