Поради

Як правильно вибирати літієві батарейки?

У сучасному світі батарейки є найбільш часто вживаними джерелами підживлення для електронних пристроїв і дрібної техніки. Практично в кожному електронному пристрої застосовуються літієві вироби. Тому кожен користувач згодом зустрічається з проблемою як правильно купить литиевый аккумулятор. Але далеко не всі купують батарейки, розуміючи всі їх особливості.

09-07-16-foto-600x450-1

Як правильно робити свій вибір?

Для початку дамо визначення літієвої батареї – невеликий елемент, який працює як автономне джерело живлення. Батарейки виробляють постійний струм.

Існує кілька видів джерел живлення, але найбільш якісними є літієві. Вони володіють підвищеною щільністю енергії і великою ємністю в розрахунку на одиницю маси. Термін дії таких елементів абсолютно не залежить від струму навантаження. При однаковому навантаженні літієві батареї функціонують довше, ніж лужні аналоги.

Сьогодні купити літієві батарейки не складає ніяких труднощів. Знаючі люди вважають за краще саме цей вид елементів живлення. Такі вироби мають тривалим терміном експлуатації, стійкість до температурних перепадів.

Єдиний недолік, який може збентежити покупця – висока вартість. Однак список переваг, які виявляють ці елементи при роботі, повністю виправдовують високу ціну.

Перед тим, як придбати літієві батарейки в роздріб або оптом, потрібно звертати увагу, що вони мають різну форму, розмір та класифікацію. Форма і розмір елементів підбирається в кожному випадку індивідуально. Що стосується класифікації, то вона єдина для всіх виробників. Хоча існує ще кілька видів класифікації, але американська – найзручніша і поширена. Це всім нам добре відомі позначення типу АА.

Перед покупкою потрібно звертати увагу і на технічні дані виробів. На всіх елементах живлення виробники вказують, тип, ємність і вольтаж виробу.

Не слід забувати і про здатність батарейок до саморазряду. Це довільна втрата ємності елемента живлення. Причому, цей процес відбувається, як на стадії застосування, так і при зберіганні вироби. Причиною процесу є хімічне перетворення, яке постійно відбувається всередині батареї.

У висновку хотілося б відзначити, що батарейка, не дивлячись на свої мініатюрні розміри, може бути небезпечною для оточуючих. Особливо в тих випадках, коли елемент живлення намагаються зарядити, розібрати.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments