Технології

Сира нафта з водоростей

Технологія виробництва біопалива отримала новий потужний поштовх у розвитку, оскільки компанія Manta Biofuel LLC з Меріленда вклала $ 150,000 стартового капіталу, щоб продовжити розробку наступного покоління прототипу своєї плавучої установки по збору водоростей.

Manta Biofuel LLC отримала фінансування від фонду Чесапікської затоки для роботи над прототипом портативної установки на сонячних батареях, яка може автономно пересуватися по воді і збирати водорості, які потім перетворюються на сиру нафту з допомогою процесу, відомого як гідротермальне зрідження.

Компанія Manta Biofuel LLC, яка нещодавно побудувала пілотний завод в Турмонте (Меріленд) виробляє нафту з водоростей за ціною, що конкурує з викопною нафтою. Розроблена установка компанії збирає водорості, які потім перетворять на сиру нафту. Технологія збирання водоростей ліцензована університетом, де установка була розроблена співзасновником компанії Райаном Пауеллом (Ryan Powell).

Фонд Чесапікської затоки підтримує стартап, який може поліпшити якість повітря і води в районі затоки. Ці кошти були виділені Департаментом природних ресурсів Меріленда і контролюються Університетом штату Меріленд.

Штат сподівається, що в кінцевому рахунку установка компанії зможе збирати «смертельне» цвітіння водоростей в затоці і конвертувати їх в сиру нафту.

«Цвітіння водоростей є шкідливим для затоки, оскільки воно позбавляють морське життя кисню і підводну рослинність сонячного світла»
, пояснює університет.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button