Поради

Склопрозорі скляні фасади

У наші дні прозорі скляні фасади в даний момент визначають всі тенденції і диктують основну моду містобудування. Процес скління використовується в різних сучасних спорудах – від дорогих котеджів до простих приміщень під презентабельних офісів або автоломбардів. Причому застосування скла застосовується все частіше не тільки для процесу побудови нових видів будівель, але також і для реконструкції вже існуючих споруд.

10-07-15-foto-600x417-1

За офіційною статистикою попит на використовуване для фасадів кольорового флоат-скла зростає щорічно у всьому світі, в середньому на п’ять відсотків. Флоат-скло це досить незвичне для нас скло. Зросла, також велика кількість функціональних вимог. Крім функції доступу світла тут додався ще процес забезпечення економії енерговитрат, захист і безпеку.

В архітектурі використовується широке поєднання скла з пластиком, деревом, бетоном і металом. Скляні елементи завжди можуть бути безбарвними або забарвленими, плоскими або зігнутими і розташовуватися в різних площинах. Причому саме скло за своїми функціональними можливостями може застосовується не тільки як декоративна прозора вставка, але і, при цьому, з успіхом забезпечувати тут механічну міцність самої конструкції. Подібні фасади і пропонує http://mks-facade.com/, компанія яка спеціалізується на склопрозорих фасадах та конструкціях з алюмінію. Подібне фасадне скло також може бути з емалевим кольоровим покриттям, тепловідбивне селективне, енергозберігаюче, декоративне посилене разом з сонцевідбивним ефектом, ламіноване, візерункове, шумозахисне, що змінює прозорість чи вогнестійке …

За багатьма прогнозами експертів основним напрямками в розробці скла листового типу в найближчий час стане удосконалення його в напрямку створення різних самоочищувальних видів покриттів, скла з регульованими частинами, пожежостійкість скління, з фотоелектричним видами елементів та інші види нововведення, які призначені для того чи іншого сегмента ринку. Передові «моделі» технологій сьогодні дозволяють архітекторам і споживачам отримувати бажаний для себе тип скла, смаку, потребам, що задовільняють фантазії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments